X بستن تبلیغات
کد خبر: 10310 تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴
فید خوان: RSS
دسته: اخبار ایران و جهان
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه

نتایج انتخابات مجلس دهم تمام شهرهای ایران به تفکیک گرایش سیاسی اسفند ۹۴

نتایج انتخابات 94

نتایج انتخابات مجلس دهم تمام شهرهای ایران به تفکیک گرایش سیاسی اسفند سال ۹۴

نتایج انتخابات مجلس دهم تمام شهرهای ایران به تفکیک گرایش سیاسی در اسفند سال ۹۴ به صورت غیر رسمی به شرح ادامه مطلب اعلام شد نتایج رسمی متاعقبا از همین صفحه اعلام می شود.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت ۲۳:۴۵ پایان یافت.

نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود:

نتایج انتخابات مجلس دهم اسفند ۹۴

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش سیاسی دور دوم تعداد کرسی
ورزقان علیزاده اصولگرا ۱
ملکان سلمان خدادادی مستقل ۱
هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی اصولگرا ۱
تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

علیرضا بیگی

۶

 

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش سیاسی دور دوم تعداد کرسی
بناب اعزازی اصولگرا ۱
بستان‌آباد محمد وحدتی مستقل ۱
مرند و جلفا

محمد حسن‌نژاد

محمد شافعی

مستقل

اصلاح‌طلب

* ۱
مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین‌زاده

اصولگرا

اصولگرا

* ۱
میانه ۲
کلیبر و هوراند قلی‌الله قلیزاده اصولگرا ۱
اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی

مهدی حسینیان

اصلاح‌طلب

اصولگرا

* ۱
شبستر ۱

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بوکان محمد قسیم عثمانی اصلاح‌طلب ۱
مهاباد ۱
خوی ۱
ماکو و چالداران ۱
نقده و اشنویه ۱
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ ۲
سردشت و پیرانشهر ۱
ارومیه ۳
سلماس رسول جلایر *
شهروز برزگر

 

اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو اصولگرا * ۱
شکور پورحسین مستقل
خلخال و کوثر بشیر خالقی مستقل ۱
مشکین شهر ولی ملکی اصولگرا * ۱
محمود عباس‌زاده مشکینی اصولگرا
گرمی میرحمایت میرزاده اصلاح‌طلب ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر (۱)رضاکریمی اصلاح‌طلب ۳
(۲)صدیف‌بدری اصولگرا
اکبر نیک‌زاد اصولگرا *
محمد فیضی اصلاح‌طلب

 

ایلام
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر ۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران ۲

 

اصفهان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سید جواد ساداتی نژاد اصولگرا ۱
اصفهان ۵
خوانسار و گلپایگان علی بختیار اصلاح‌طلب ۱
قمصر و نطنز مرتضی صفاری اصولگرا ۱
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی‌دلیگانی اصولگرا ۱
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا ۱
نائین پورغفرانی مستقل ۱
اردستان سید صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا ۱
شهرضا ۱
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی اصولگرا ۱
مبارکه ۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن اکبر ترکی اصولگرا ۱
لنجان محسن کوهکن اصولگرا ۱
سمیرم ۱
خمینی‌شهر ۱

 

البرز
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
ساوجبلاغ محمود بهمنی اصولگرا ۱
کرج ۲
بوشهر
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دشتستان محمد باقر سعادت اعتدال ۱
کنگان، دیر و جم سکینه الماسی اعتدال ۱
دشتی و تنگستان سیدکمال‌الدین شهریاری اصولگرا ۱
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب ۱

 

تهران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه ۱
ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی اصولگرا ۱
رباط کریم ۱
شهریار ۱
پاکدشت محمد قمی اصلاح‌طلب ۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۳۰

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
شهرکرد سامان اردشیر نوریان اعتدال ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار ۱
بروجن ۱
لردگان محمد خالدی سردشتی ۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی اصولگرا ۱
قائنات فرهاد فلاحتی اصولگرا ۱
نهبندان و سربیشه نظر افضلی اصولگرا ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه محمد رضا امیر حسن خانی اصولگرا ۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
چناران و طرقبه محمد دهقان اصولگرا ۱
مشهد و کلات نصرالله پژمانفر اصولگرا ۵
امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصولگرا
جواد کریمی قدوسی اصولگرا
محمدحسین‌ حسین‌زاده بحرینی اصولگرا
گناباد حمید بنایی ۱
تربت حیدریه سعید باستانی * ۱
ابوالقاسم خسروری
درگز حاتمیان اصلاح‌طلب ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی ۱
نیشابور ۲
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی ۱
فریمان و سرخس احسان قاضی‌زاده اصولگرا ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب مقصودی اصولگرا ۲
سبحانی‌فر اصلاح‌طلب
قوچان و فاروج رستمی‌ثانی اصولگرا ۱
تربت جام و تایباد رحیمی اصلاح‌طلب ۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بجنورد علی اکبری اصلاح‌طلب ۲
علی‌قربانی اصلاح‌طلب
شیروان عبدالرضا عزیزی اصولگرا ۱
اسفراین هادی قوامی اصولگرا ۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اهواز ۳
ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری اصولگرا ۱
شوش ۱
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا ۱
شوشتر سهراب گیلانی اصولگرا ۱
مسجد سلیمان ۱
دزفول عباس پاپی ‌زاده اصولگرا ۱
رامهرمز اقبال محمدیان اصولگرا ۱
خرمشهر عبدالله سامری مستقل ۱
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا ۱
دشت‌آزادگان ۱
آبادان ۳
ایذه و باغملک ۱
بهبهان محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب ۱

 

زنجان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زنجان و طارم ۲
ابهر و خرمدره ۱
خدابنده ۱
ماهشان، انگوران و ایجرود ۱

سمنان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر ۱
شاهرود سیدحسن حسینی شاهرودی اصولگرا ۱
دامغان اسماعیل حسن بیگی اصولگرا ۱
گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب مستقل ۱

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زاهدان

علیم یارمحمدی

اصلاح‌طلب ۲

غلامرضا عزیزیان

اصلاح‌طلب
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین علی کرد اصولگرا ۱
سراوان محمدباسط درازهی ۱
زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

اصولگرا

اعتدال

۲
چابهار، نیکشهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا ۱
ایرانشهر و سرباز عبدالناصر درخشان اصلاح‌طلب ۱

فارس

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
نیریز و استهبان ۱
شیراز ۴
لامرد و مهر ۱
داراب و زرین دشت ۱
خرامه، سروستان و کوار ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید ۱
لارستان، خنج و گراش ۱
جهرم ۱
اقلید ۱
سپیدان ۱
رستم و ممسنی ۱
کازرون ۱
فسا ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند ۱

 

قزوین
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قزوین و آبیک ۲
تاکستان بهمن طاهرخانی اصلاح‌طلب ۱
بوئین‌زهرا بابایی اصلاح‌طلب ۱

قم

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قم احمد امیرآبادی اصولگرا ۳
علی لاریجانی مستقل
مجتبی ذوالنوری اصولگرا

کردستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بیجار ۱
مریوان و سروآباد ۱
سقز و بانه ۱
قروه و دهگلان ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران ۲

کرمان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا ۲
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر ۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج احمد حمزه اصلاح‌طلب ۱
جیرفت و عنبرآباد یحیی کمالی‌پور مستقل ۱
بافت، رابر، ارزوئیه ۱
سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پور مستقل ۱
شهربابک علی اسدی ۱
رفسنجان و انار ۱
زرند و کوهبنان حسین امیری‌خان مکانی اصلاح‌طلب ۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

۱
کنگاور صحنه و هرسین حسن سلیمانی
سیدجواد حسینی کیا
اصولگرا ۱
سنقر و کلیایی

اصولگرا

۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری اصولگرا ۱
پاوه شهاب نادری اصولگرا ۱
کرمانشاه (۱)عبدالرضا مصری اصولگرا ۳
(۲)سیدقاسم جاسمی اصولگرا
محمد کرمی‌راد اصولگرا

*

سید سعید حیدری طیب اصلاح‌طلب

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بویراحمد و دنا ۱
کهگیلویه و بهمئی عدل هاشمی‌پور اصولگرا ۱
گچساران ۱

گلستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
علی‌آباد کتول ۱
گنبد کاووس قرجه‌طیار اصلاح‌طلب ۱
رامیان و آزادشهر ۱
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز ۱
مینودشت و کلاله ۱
گرگان و آق‌قلا ۲
گیلان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
آستارا ولی داداشی اصولگرا ۱
فومن ۱
لنگرود ۱
تالش، رضوانشهر و ماسال ۱
لاهیجان و سیاهکل ۱
صومعه‌سرا ۱
انزلی ۱
رودسر و املش اسدالله عباسی اصولگرا ۱
آستانه اشرفیه ۱
رودبار ۱
رشت ۳

لرستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
خرم‌آباد ۲
سلسله و دلفان ۱
کوهدشت ۱
الیگودرز ۱
درود و ازنا ۱
پلدختر ۱
بروجرد ۲
مازندران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بابل نجفی اصلاح‌طلب ۲
ساری ۲
نوشهر و چالوس احمدی لاشکی اصولگرا ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه محمد علی شاعری ۱
آمل و لاریجان عزت‌الله یوسفیان ملا اصولگرا ۱
بابلسر و فریدونکنار ۱
نور و محمود‌آباد ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار ۲
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد ۱
مرکزی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب ۲
شازند ۱
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا ۱
ساوه و زرندیه ۱
خمین محمد ابراهیم رضایی اصولگرا ۱
تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی اصلاح‌طلب ۱
هرمزگان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی ۳
بندرلنگه، بستک، پارسیان ۱
همدان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
رزن حسن لطفی اصلاح‌طلب * ۱
عطاالله سلطانی صبور اصولگرا
اسدآباد اکبر رنجبرزاده اصولگرا ۱
نهاوند حسن بهرام‌نیا اصولگرا ۱
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار اصولگرا ۱
تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا ۱
ملایر محمد کاظمی اصلاح‌طلب ۲
همدان ۲

 

یزد
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
یزد و صدوق سیدابوالفضل موسوی اصلاح‌طلب ۱
اردکان محمدرضا تابش اصلاح‌طلب ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم ۱
تفت و میبد کمال دهقانی اصلاح‌طلب ۱

 

اقلیت‌های مذهبی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زرتشتیان اسفندیار اختیاری مستقل ۱
کلیمیان‌ مره‌صدق مستقل ۱
ارامنه شمال کارن‌خانلری مستقل ۱
آشوری یوناتن بت‌کلیا مستقل ۱
ارامنه جنوب ژرژیک آبرامیان مستقل ۱

انتهای پیام/

ملیکا گفته :

لاریجانی توی قم اصلاح طلب بود. لطفا تصحیح کنید.

ارسال نظر


*

code

X بستن تبلیغات