X بستن تبلیغات
دسته: سینما و هنر
انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

ماجرای و واقعیت فوت سیاوش قمیشی + عکس

سیاوش قمیشی

ماجرای فوت سیاوش قمیشی

خبر امروز چندتا از سایت های ایرانی و خارجی این بود که سیاوش قمیشی بر اثر سکته قبلی درگذشت!!؟ اما تا چه اندازه این خبر واقعیت دارد و یا اینکه این خبر تنها شایعه کثیف بود که برخی افراد مریض احوال آن رو برای پیشبرد اهداف خود مطرح می کنند؟

خبر درگذشت سیاوش قمیشی

متاسفانه بسیاری از وبلاگ نویسان امروزی برای افزایش تعداد بازدید کنندگان خود دست به شایعه پراکنی می کنند یکی از شایعه هایی که امروز با آن مواجه شدیم…
مرگ خواننده ی محبوب و ستاره ی پاپ ایرانی سیاوش قمیشی بود به گزارش شبکه ی خبری bbc جناب آقای قمیشی هم اکنون زنده هستند و در شهر لس آنجلس آیالت متحده ی آمریکا زندگی میکند و از طرفداران ایشان خواهشمندیم که خیالشان راحت باشد چرا که درگذشت سیاوش قمیشی شایعه ای بیش نبود.

اینگونه اعمال کار یک سری افراد مغرض یا بیمار و یا بیکار است که بارها درحق هنرمندان به ناحق تکرار شده و میشود.
البته بعضی از مدیران نامدیر سایتها هم سعی دارند بمنظور افزایش بازدید سایتششان از اینگونه حربه های نابخردانه بهره ببرند که برعکس جواب میدهد و کاربران کم خود را هم بدین ترتیب از دست خواهند داد.
استاد سیاوش قمیشی
سیاوش قمیشی (زاده ۲۱ خرداد ۱۳۲۴ در دزفول خوزستان)، آهنگساز و خواننده سرشناس ایرانی مقیم لس آنجلس است. سیاوش قمیشی تاکنون ۱۸ آلبومموسیقی و ۱۴ تک آهنگ منتشر کرده‌است. سیاوش قمیشی اولین هنرمند ایرانی است که توانسته است هر چهار رکن ترانه، آهنگ، تنظیم و خوانندگی یک آهنگ را خود به تنهایی انجام بدهد. او به عنوان پدر سبک موسیقی ترنس در ایران شناخته می‌شود. تنها فرزند او علیرضا قمیشی خوانندهٔ مقیم ایران هست.
این مطلب مفید بود؟
ماجرای و واقعیت فوت سیاوش قمیشی + عکس
امتیاز 4.17 ( 23 رای)

ارسال نظر


*

code