X بستن تبلیغات
دسته: بیوگرافی و مصاحبه
انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

عکس های کندی چارمز + بیوگرافی candy charms

عکس کندی چارمز , بیوگرافی candy charms

بیوگرافی کندی چارمز

کندی چارمز candy charms پورن استار معروف وی متولد April 5, 1989 در لندن می باشد کندی با ۱۷۳ سانتی متر قد و رنگ موی بلوند, چشمانی قهوای یکی از معروف ترین پورن استار های انگلیس است کندی چارمز ۲۷ ساله با انتشار عکس با پوشش اسلامی از سفری که به ایران داشته میگوید گفتنی است کندی ۲۷ ساله از سال ۲۰۱۲ به حرفه پورن پیوسته است.

کندی چارمز بیست و هفت ساله و انگلیسی  الاصل است اما در آمریکا زندگی می‌کند. او فعالیتش در زمینه پورن را از چهار سال پیش شروع کرده است.

candy charms picture

عکسی که کندی چارمز (candy charms) با روسری به سر و در شمایل زنان و دختران ایرانی نشان می‌داد. او در اینستاگرامش زیر این عکس که مشخص است در یک ماشین گرفته شده، نوشت تعطیلاتش را در ایران گذرانده و بدلیل عدم دسترسی به شبکه‌های اجتماعی نتوانسته به سوالات و تماس‌های دوستان و فالوئرهایش جواب دهد.

كندی چارمز candy charms با انتشار تصويري از خود اعلام كرده بود كه برای جراحی بینی به تهران سفر كرده است. همين خبر كه خيلي زود در شبكه‌هاي اجتماعي ايراني دست به دست شد سبب شد تا كاربران ايراني هم به صفحه اين بازيگر هجوم ببرند و هم حضور او در تهران را دستمايه شوخي‌ها و طنزهايي كنند كه در دو روز گذشته بارها در تلگرام و ساير شبكه‌هاي مجازي بازنشر پيدا كرد.

عکس های کندی چارمز

 عکس کندی چارمز

فیلم کندی چارمز

کندی چارمز

این مطلب مفید بود؟
عکس های کندی چارمز + بیوگرافی candy charms
امتیاز 2.83 ( 6 رای)

مطالب مشابه

ارسال نظر


*

code