X بستن تبلیغات
دسته: سینما و هنر
انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

کلیپ توهین شبکه من و تو در برنامه بفرمایید شام به عرب های ایران !

توهین شبکه من و تو در برنامه بفرمایید شام به عرب های ایران

توهین شبکه من و تو در برنامه بفرمایید شام به عرب های ایران

در برنامه بفرمایید شام شبکه من و تو ابتدا یکی از شرکت کنندگان به بهانه طبخ غذا با استفاده از دم گاو، با طعنه و نیشخند گفت: «من این غذا را به این خاطر انتخاب کردم که گاو همه جا پیدا می‌شود علی الخصوص در ایران»[!]

دانلود کلیپ بالایی

توهین به عرب در شبکه من و تو

توهین به عرب در بفرمایید شام

سپس یکی دیگر از شرکت کنندگان همان برنامه با ابراز تنفر از قوم عرب گفت: «لعنت بر این عرب‌ها! من چقدر متنفرم از این نسل عرب! هر جایش! کلا من با عرب‌جماعت مشکل دارم. خیلی نسبت بهشون ناسیونالیستم.»

دانلود کلیپ دوم

بلافاصله در واکنش به این حرکت سخیف، کاربران خشمگین که تعدادشان بسیار بود با حمله به تلویزیون من و تو در شبکه‌های اجتماعی، مراتب اعتراض خود را اعلام کردند. بخصوص برخی از هموطنان عرب ایرانی هم ضمن ابراز ناخرسندی شدید، خواستار معذرت خواهی رسمی این تلویزیون لندنی شدند.

بعنوان نمونه، برخی از کاربران نوشته بودند: «چرا شبکه من و تو این توهین و بی ادبی را پخش کرد؟» و «تعجب می کنم از طغرل {گوینده برنامه بفرمایید شام} با اینکه حاضرجواب است اما هیچگونه عکس العملی از خودش نشان نداد؟!»

بررسی عملکرد شبکه‌ های ماهواره ای خصوصا تلویزیون‌ های فارسی زبان مستقر در انگلستان نشان می‌دهد که یکی از اهداف ثابت آن‌ ها پروژه تجزیه کشور عزیزمان ایران است. یکی از راهکارهای این شبکه‌ ها برای پیاده کردن پروژه مذکور، تحقیر و توهین به قومیت‌ ها می‌ باشد.

شبکه من و تو در اقدامی وقیحانه اظهارات موهن و توهین یکی از شرکت کنندگان برنامه بفرمایید شام علیه قومیت عرب را روی آنتن فرستاد.

این مطلب مفید بود؟
کلیپ توهین شبکه من و تو در برنامه بفرمایید شام به عرب های ایران !
امتیاز 1 ( 1 رای)

مطالب مشابه

ارسال نظر


*

code