X بستن تبلیغات
دسته: فرهنگی و اجتماعی
انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

انتشار شماره تلفن زن مطلقه و بیوه توسط همسر جدید شوهرش!

شماره تلفن زن مطلقه شماره موبایل خانم بیوه شماره تماس زن بیوه

شماره تلفن زن مطلقه

زن مطلقه ای که شماره تلفن اش در فضای مجازی منتشر شده بود به خاطر ایجاد مزاحمت تلفنی زیاد از سوی دیگران مجبور شد به پلیس فتای استان خراسان رضوی مراجعه و شکایت کرد.

‌سرهنگ جواد جهانشیری افزود: در بررسی اظهارات زن بیوه مشخص شد این خانم به تازگی از همسرش جدا شده و مدتی است شماره موبایل او در سایت های دوستیابی و همسریابی توسط فردی ناشناس درج و مزاحمت های تلفنی از سراسر کشور دارد.

شماره تماس زن بیوه

وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی دقیق اظهارات شاکی پرونده با استفاده از سرنخ های دیجیتالی متهم را زنی ۲۴ ساله است را شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر کردند.

متهم که زن جدید همسر سابق شاکی پرونده است در بازجویی های به عمل آمده ضمن اعتراف به بزه انتسابی اظهار داشت در پی تعریف و تمجیدهای مکرر شوهرم از همسر سابقش حس حسادتم برانگیخته شد و من با انتشار شماره تلفن شاکی در سایت های دوستیابی و همسریابی قصد بدنام کردن وی را داشتم.

شماره موبایل خانم بیوه

سرهنگ جهانشیری با اشاره به معرفی متهم به مقام قضایی خاطر نشان کرد: با توجه به قانون جرایم رایانه ای سوءاستفاده از شماره تلفن و شماره تماس افراد و انتشار آن به منظور مزاحمت جرم بوده و پیگرد قانونی در برخواهد داشت.

این مطلب مفید بود؟
انتشار شماره تلفن زن مطلقه و بیوه توسط همسر جدید شوهرش!
امتیاز 5 ( 1 رای)

ارسال نظر


*

code