X بستن تبلیغات
دسته: سینما و هنر
انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۵

زمان پخش و تکرار سریال هشت و نیم دقیقه شبکه دو

زمان پخش و تکرار سریال هشت و نیم دقیقه

سریال هشت و نیم دقیقه به کارگردانی شهرام شاه حسینی در  در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای از اول آبان از شبکه دو سینما پخش می شود. طبق جدول برنامه های شبکه دو ساعت پخش سریال هشت و نیم دقیقه هر شب به جزء جمعه ها ساعت ۲۱:۳۰ و زمان تکرار سریال هشت و نیم دقیقه روز بعد ساعت ۲ بامداد، ۱۲ و ۱۶:۱۵ خواهد بود.

موضوع این سریال قصه یک زن است که به واسطه توطئه ای همسر خود را از دست داده و با فرزندش در شرایط نامناسب مالی قرار می گیرند. این زن برای گرفتن حق خود اقداماتی انجام می دهد که بن مایه قصه از این موضوع شکل گرفته است. سریال «هشت و نیم دقیقه» با نام قبلی «یکتا» یکی از این مجموعه هاست که توسط شهرام شاه حسینی برای پخش از این شبکه ساخته می شود. «هشت و نیم دقیقه» با محوریت موضوعی همدلی و ایثار در یک خانواده ایرانی به نقش مهم و تاثیرگذار زن در سرپرستی و تربیت فرزند بعد از فوت همسر ودفاع از حقوق یکسان خانواده می پردازد.

این سریال موضوعی خانوادگی را در بستر یک قصه ملودرام اجتماعی با رویکردهای سبک زندگی و حمایت از تولید داخلی به تصویر می کشد.

مجموعه هشت و نیم دقیقه قرار است آبان ماه سال ۹۵ از شبکه ۲ سیما پخش شود .

بازیگران سریال هشت و نیم دقیقه عبارتند از : سام درخشانی، شبنم قلی خانی، آشا محرابی، بهرنگ علوی، سیامک اطلسی، فرناز رهنما، الهه حصاری، بهرام ابراهیمی، شیرین اسماعیلی، مزدک رستمی، طوفان مهردادیان، مجتبی طباطبایی و پژمان بازغی

زمان پخش سریال هشت و نیم دقیقه شبکه دو

هر شب از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه از شبکه ۲ سیما پخش می شود.

ساعت تکرار سریال هشت و نیم دقیقه

روز بعد در ساعات ۰۲:۱۰ بامداد و ۱۲:۱۰ ظهر از شبکه ۲ سیما پخش می شود.

این مطلب مفید بود؟
امتیازدهی

مطالب مشابه

ارسال نظر


*

code