X بستن تبلیغات
دسته: اخبار ایران و جهان
انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴

گل ۴۰ متری رحمتی + فیلم

گل 40 متری رحمتی

گل ۴۰ متری رحمتی

استقلال در هفته هشتم لیگ برتر مقابل پدیده یک بر یک مساوی کرد. گل پدیده روی اشتباه فاحش مهدی رحمتی گلر آبی ها به ثمر رسید.

 این گل را مهدی خیری از فاصله ۴۰ متری به ثمر رسید تا رحمتی یکی از زیباترین گل های فصل را خورده باشد. البته این برای نخستین بار نیست که رحمتی چنین گل هایی را دریافت می کند. او پیش از این هم سابقه خوردن چنین گل های زیبایی را دارد، موضوعی که اکنون به دستمایه ای برای طعنه زدن به او شده است.

محسن فروزان سنگربان فصل گذشته استقلال که با بازگشت مهدی رحمتی چاره ای جز جدایی ندید یکی از کسانی است که این گل ۴۰ متری را تمسخر می کند. وی در گفت و گوی اخیر خود اظهار داشته که اگر او در استقلال بازی می کرد و چنین گلی را دریافت می کرد دارش می زدند!

در هر حال این روزها بهترین فرصت برای منتقدان مهدی رحمتی فراهم شده است. با این تفاسیر باید دید که رحمتی باز هم از این گل های زیبا دریافت می کند یا خیر.

فیلم گل ۴۰ متری رحمتی

گل ۴۰ متری رحمتی یکی از دیدنی ترین گل های دنیای فوتبال!

صفحه مجازی Super highlights که از صفحه های پربازدید شبکه های اجتماعی است ، ویدئو گل رحمتی را به عنوان گل دیدنی در دنیای فوتبال منتشر کرد. این صفحه با انتشار ویدئوی گل پدیده برابر استقلال نوشت ، دروازه بان استقلال تهران ، سید مهدی رحمتی ، گلی را از فاصله ۴۰ یاردی دریافت کرد .
شايان ذکر است؛ کاپیتان استقلال پیش از این نیز بخاطر گلی که در دیدار استقلال و الریان قطر دریافت کرده بود سوژه خبرنگاران خارجی شده بود.
جهاني شدن سيد مهدي رحمتي + عکس
این مطلب مفید بود؟
امتیازدهی

ارسال نظر


*

code