فرهنگی و اجتماعی

رابطه نامشروع تازه عروس با دوست پسر

دختری که به اجبار خانواده اش با پسری 25 ساله عقد کرده بود نتوانست از کسی که دوستش داشت دل بکند و ارتباط خود را با وی ادامه داد، رابطه نامشروع تازه عروس با دوست پسر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

تجاوز گروهی مهرداد و دوستانش به دختر جوان در باغ

دختری که با مردی به نام مهرداد ارتباط تلفنی داشت قول و قرارهای ازدواج را نیز با وی گذاشته بود و هیچ کس را جز مهرداد برای ازدواج قبول نداشت توسط مهرداد و دوستانش در باغ مورد تجاوز گروهی قرار گرفت...

تجاوزجنسی پسران موتور سوار به دختران دبیرستانی

دو جوان موتور سوار به اغفال دختران دبیرستانی مشغول بودند و پس از انتقال دختر به مکان مورد نظر به وی تجاوز می کرده اند. دو متجاوز که با فریب دختران نوجوان دانش آموز آنان را می ربودند و به خانه مجردی شان می بردند و سپس ...

دوربین مخفی در حمام دو دختر دانشجو کشف شد

دو دختر دانشجوی بلغاری که برای یک ترم به یک دانشگاه آمریکایی انتقالی گرفته بودند از کشف چند دوربین مخفی در خانه دانشجویی شان شوکه شدند.

دوربین مخفی در اتاق زن شوهردار وی را لو داد

مرد وقتی که به رفتارهای زنش مشکوک شد در اتاق خواب وی دوربین نصب کرد و توانست به کارهای شوم همسرش یعنی خیانت جنسی پی ببرد...

عاقبت شوم رابطه میترا زن شوهردار با مدیر شرکت

زن شوهردار به نام میترا مورد آزارهای گوناگون مدیر شرکت قرار گرفته بود که در انتها مجبور شد ماجرا را به شوهر خود بگوید و شوهر وی نیز از مدیر انتقام گرفت.

تجاوز جنسی سخت راننده تاکسی به زن جوان داخل ماشین

راننده تاکسی زن جوان را به خیابان خلوت برد و علی رغم خواهش و التماس های زن، او را مورد تجاوز جنسی سختی قرار داد و زن جوان را در همان خیابان رها کرد.

رابطه جنسی پزشکان با دختران زیبا تهرانی

معضلی که متاسفانه این روزها در جامعه وجود دارد رابطه جنسی پزشکان کثیف با دختران هست که کم و بیش اخبار آن به گوش مي رسد. در اکثر پرونده ها زنان قربانی انها و نیت شومشان شدند.

راه ها برای مقابله با مزاحمت های جنسی جامعه

متاسفانه خانم ها در جامعه بیرون دچار مزاحمت های جنسی میباشند که باید در مقابل آن کار درست را انجام دهند تا آسیب به کمترین میزان خود برسد.

تجاوز جنسی رامین به دوست دخترش در پشت بام منزلش

دختری 13 ساله توسط دوست پسرش به اسم رامین به منزل اش رفت و در پشت بام منزل وی مورد تجاوز جنسی قرار گرفت.

برهنه کردن زنان و دختران ایرانی در فرودگاه گرجستان !

برهنه کردن زنان و دختران ایرانی در فرودگاه گرجستان برای تفتیش و نظارت بدنی خبری هست که به شدت موجبِ ناراحت شدن مردم گردیده هست. خبر شوکه کننده اي امروز توسط یکی از نمایندگان مجلس اعلام شد که سوژهِ غوغایی رسانه ها شدهِ هست…

خیانت زن متاهل به مرد شب کارش

مردی که در یک شرکت شبکار بوده هست ناگهان با مرگ همسر خود روبرو می‌شود و نمی‌داند که ماجرا چیست زن وی شب ها با مرد دیگری رابطه جنسی داشته و به همسرش خیانت کرده.

داستان واقعی تجاوز گروهی به سارا دختر ۱۳ ساله

سارا دختری که بارها مورد تجاوز جنسی گروهی پسران قرار گرفته و روی رفتن به خانه را ندارد. سارا دختر 13 ساله اي هست که با وجود نامادری بی رحم و بی کفایتی پدر به سرنوشت شومی دچار شده هست...

تجاوز جنسی دو برادر دوقلو به دختر جوان

دو برادر دوقلو که 30 سال سن داشتند با ماشین ال 90 خود دختر جوانی را ربودند و او را به طور همزمان مورد تجاوز جنسی قرار دادند...

تجاوز جنسی پدر شیطان صفت به دخترش!

مرد اتریشی به نام جوزف فریتزر دخترش الیزابت را به مدت 24 سال در منزل اش حبس کرده و بارها مورد ازار جنسی قرار داده و بارها به او تجاوز جنسی کرده...

ملانیا ترامپ همسر ترامپ از اتهامات جنسی تبرئه شد

قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات امریکا ملانیا ترامپ در معرض اتهامات جنسی قرار گرفت روزنامه «دیلی‌میل» به علت انتشار اخبار نادرست درمورد قبل «ملانیا ترامپ» و کار کردن وی بعنوان مدل، اضافه بر عذرخواهی رسمی به همسر ترامپ غرامت پرداخت خواهد کرد.

حرکات تحریک آمیز جنسی زن جوان در تاکسی

دختر جوان وقتی در داخل تاکسی نشست شروع به انجام حرکات تحریک آمیز جنسی نمود تا راننده تاکسی را تحریک نماید و سپس نیت شوم خود را نمایید.

تجاوز جنسی به دختر نوجوان توسط دوست پسرش

دختر نوجوان بعد از اینکه قرار اینستاگرامی با دوست پسرش گذاشت نمی دانست که مورد تعرض جنسی وحشتناک قرار خواهد گرفت. سر شیطان صفتی که در اولین قرار ملاقات در اینستاگرام اقدام به آزار و اذیت دختر ۱۳ ساله کرده و تلفن همراه او را سرقت کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

رابطه نامشروع این زن با دوست شوهرش !

زنی که با دوست شوهرش رابطه نامشروع پنهانی برقرار کرده بود در انتها تصمیم به قتل همسرش با همدستی دوستش گرفت و وی را دار زد. با شکسته شدن حکم قصاص یک مرد که متهم است به دنبال رابطه پنهانی با یک زن شوهر وی را کشته دیروز در دیوان عالی کشور برای بار دیگر پای میز محاکمه ایستاد و خودش را بی گناه خواند.

زنان صیغه ای برای ازدواج موقت همراه با عکس | سایت‌ صیغه یابی

بعضی از این مراکز و سایت های همسریابی و صیغه یابی آلبوم عکس زنان صیغه ای را برای ازدواج موقت همراه با عکس ، آدرس و شماره تلفن به مشتریان نشان میدهند که البته باید برای گرفتن اطلاعات زنان صیغه ای باید پول بدهید! ...

مالک واقعی ساختمان پلاسکو + عکس صاحب پلاسکو تهران

در فضای مجازی عکسی از یک دختر بالای قبر حبیب الله القانیان منتشر شده که ادعا می‌کنند، این تصویر دختر مالک ساختمان پلاسکو است. آیا واقعیت دارد یا خیر به همراه توضیح و نمایش عکس واقعی مالک صاحب پلاسکو تهران در ادامه مطلب همراه ما باشید.

فیلم درگیری در تالار عروسی بوکان + دانلود

در یکی از تالار های شهرستان بوکان (احتمالا تالار عروسک) بین مهمان در موقع شام درگیری خونین به وجود آمد. که عکس های این دعوا در ادامه می توانید مشاهده کنید فیلم درگیری و دعوا در تالار عروسی بوکان را در ادامه همین مطلب دانلود کنید.

خدمات ماساژ توسط خانم یا آقا با مبلغ ۱۰۰ هزار تومان

یک باند غیر اخلاقی ماساژور با انجام خدمات ماساژ توسط خانم یا آقا (جنس مخالف) با مبلغ 100 تا 250 هزار تومان طعمه های خود را از طریق شبکه های اجتماعی به دام می انداختن و سپس طعمه های خود را به لانه ای می کشانند که از قبل و برای این منظور در نظر گرفته بودند ...

جنجال حضور ملانیا ترامپ در کلیسا با دامن کوتاه برهنه + عکس

این بار حضور ملانیا ترامپ همسر ترامپ باعث جنجال در محافل خبری شد، رفتن او به کلیسا با لباس نامناسب و دامن کوتاه که پای های وی برهنه بود واکنش های زیادی را در پی داشت عکس های برهنه ملانیا ترامپ همسر ترامپ در کلیسا را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

کشتی زنان ایرانی با لباس جدید + عکس

فدراسیون کشتی ایران درباره کشتی زنان ایرانی در مسابقات لباس جدید رونمایی کرد که به تایید اتحادیه جهانی کشتی رسید. عکس های کشتی زنان ایرانی با لباس جدید را در ادامه همین مطلب مشاهده کنید.

لیست و کد رشته های منسوخ شده از کنکور ۹۶

با توجه به اطلاع سازمان سنجش، در کنکور كارشناسي ارشد سال 1396 مجموعه ای از رشته های منسوخ و حذف خواهند شد که در ادامه مطلب می توانید لیست و کد رشته های منسوخ شده از کنکور 96 را مشاهده کنید.

علت تاخیر واریز حقوق فرهنگیان و معلمان آذر ۹۵ + زمان پرداخت

مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش درباره علت تأخیر در واریز حقوق آذرماه فرهنگیان گفت: پرداخت حقوق در اختیار خزانه است و منتظر تخصیص بودجه از سوی خزانه هستیم. زمان واریز حقوق آذر ماه 95 فرهنگیان و معلمان را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

رابطه جنسی پسر نوجوان با زن همسایه مطلقه + عکس

یک روز زن همسایه از من خواست که دیش ماهواره اش را تنظیم کنم. او 25 سال داشت و به تازگی طلاق گرفته بود. بعد از تنظیم ماهواره مرا به تماشای فیلم مستهجن دعوت کرد و بعد ... رابطه جنسی پسر نوجوان با با زن همسایه مطلقه را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

فیلم سر دادن شعار خلیج عربی توسط هواداران تیم تراکتورسازی

روز گذشته تیم تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران مسابقه فوتبال داشتند که این بازی به صورت مستقیم از تلویزیون ایران پخش شد اما صدای استادیوم در مواقعی قطع می شد بعد از پایان بازی فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن تماشاچیان این مسابقه شعار خلیج عربی سر دادند.

شرايط و احكام مراحل توقيف اموال غيرمنقول

در این مطلب به طور مفصل شرايط و احكام و مراحل توقيف اموال غيرمنقول، و تحليل آن پرداخته و آثار توقيف اموال غيرمنقول را بررسي می شود قانون آيين دادرسي مدني، توقيف اموال، اعم از منقول و غيرمنقول را همراه با منابع شرح خواهیم داد.

12345...7