دسته: مطالب عاشقانه
انتشار: ۰۴ تیر ۱۳۹۵

چگونه دخترها را عاشق خود کنیم + راههای عاشق کردن دخترا

چگونه دخترها را عاشق خود کنیم,راههای عاشق کردن دخترا,عاشق کردن دخترها

چگونه یک دختر را عاشق خود کنیم

بزرگترین مشکلی که اکثر پسر ها در این ارتباط دارند این است که فکر می کنند یک راه حل عمومی برای عاشق کردن دختران وجود دارد.

صحیح است که بیشتر دخترها به ویژگی هایی مثل اعتماد به نفس یا وضعیت اجتماعی جذب می شوند اما هر دختری به طور جدا یک مورد جداگانه و خاص است که برای جذب کردن او باید از روانشناسی عشق در دختر و زن ها آگاهی باشیم.

قبل از اینکه بخواهید دختر ی را عاشق خود کنید اول باید او را به خوبی بشناسید. وقتی در مورد روانشناسی عشق در دختر ها آگاهی کسب کردید، متوجه می شوید دختر ها چگونه می اندیشند و چیزهایی مهمی را می فهمید که برای تاثیر قرار دادن هر دختری به آن نیاز دارید.

وقتی با این مسائل آشنا شدید همه کاری که باید انجام دهید این است که به شکل صحیح خود را برای شخص مورد نظر علامت گذاری کنید. در این مقاله در مورد روانشاسی جذب در زن ها سخن می گوییم.

راههای عاشق کردن دخترها

اعتماد به نفس :

مهمترين چيزي که بايد به دست بياريد و تقويتش کنيد, اعتماد به نفسه! شايد مهمترين دليل شکست افراد در اين بازي نداشتن اعتماد به نفسه. اگه ميخواين تو اين بازي به جايي برسين بايد ترس رو کنار بگذارين و به خودتون ايمان داشته باشين. خيلي از افراد براشون پيش مياد که مثلاً يک دختري رو ميبينن و مدتها با هم در يک محل (مثل دانشگاه) روبرو ميشن ولي جرات نميکنن برن و حتي بهش سلام کنن. اين دلايل زيادي داره. مهمترين دليلش اينه که بزرگترين کابوس پسرها اينه که از يک دختر جواب نه بشنون! براي همين کلاً خيلي ها ترجيح ميدن که قيد بازي رو بزنن… اين کاملاً اشتباهه!

البته هيچ روش کاملاً مطمئني براي “نه نشنيدن” وجود نداره, اما روشهايي وجود داره که شدت اثر اين ضربه رو خيلي کم ميکنه و حتي ميشه گفت که ضربه رو به طرف مقابل برميگردونه. من خودم اعتقاد دارم که برنده و بازنده بازي قبل از شروعش مشخصه! اگه به خودتون تلقين کنيد که خراب ميکنيد, حتماً خراب ميکنيد و اگه تلقين کنيد که موفق ميشين, همينجوري هم ميشه. پس اول از همه بايد ياد بگيريد که خجالت و ترس رو کنار بگذاريد. براي برنده شدن بايد مثل برنده ها فکر کرد. (موضوع يکي از مطالب بعدي همينه)

بامزه بودن :

آدمهاي بازنده معمولاً خيلي خشک و جدي هستن و همه چيز رو هم خيلي جدي ميگيرن. اين حالت براي مثلاً محل کار يا وسط يه سخنراني بد نيست ولي اگه فکر ميکنيد که با همين حالتي که دارين ميتونيد با يه دختر هم دوست بشين بايد بگم که اشتباهي اومدين.

آدمها (چه دختر و چه پسر) با کسي دوست ميشن که باهاش احساس نزديکي و صميميت کنن و توانايي خندوندن ديگران يکي از اون چيزهاست که ديگران رو به شما به شدت نزديک ميکنه. البته نکته ضروري کار اينجاست که بايد با فاصله و در موقعيت هاي مناسب با ديگران شوخي کنيد. در غير اينصورت نتيجه برعکس ميگيرين!

يک بعدي نبودن :

ببينيد, تمام افراد بازنده (در روابط) يک خاصيت مشترک دارن؛ همشون به شدت تک بعدي فکر ميکنن و عمل ميکنن. مثلاً تمام موجوديت و شخصيت اين فرد در رشته تحصيليش, ماشينش و يا وبلاگشه. به جز اون موضوع خاص راجع به هيچ چيزه ديگه اي نميتونه فکر کنه يا حرف بزنه. هر حرفي رو به طور اتوماتيک به موضوع خودش ميکشونه و دائم داره راجع به همون موضوع وجوديش حرف ميزنه. ببينيد, اگه شما فوق دکتراي کامپيوتر در رشته طراحي سوپرکامپيوترهاي موازي هم داشته باشين, اين موضوع فقط واسه همکاراتون جالبه, نه واسه بقيه و مخصوصاً دخترها!

اگه ميخواين موفق بشين بايد شروع کنيد در چند موضوع ديگه مطالعه بکنيد و در ضمن تا جايي که ميتونيد زندگي رو تجربه کنيد. چون اطلاعات تو کتابها معمولاً ناقصه و در عمل به درد نخور! بريد مسافرت, يکي دو تا زبان خارجي ياد بگيريد, با افرادي که مثل خودتون نيستن دوست بشين, فيلم ببينيد, موسيقي گوش کنيد, از مغزتون کار بکشين. مغز آدم نه پر ميشه و نه پير و نه فرسوده. تا وقتيکه ازش کار ميکشين مثل ساعت کار ميکنه.

خوش تيپ بودن :

البته خيلي ها ممکنه بگن که ما وقت يا پول يا سليقه کافي براي تيپ زدن رو نداريم. شما عوض اينکه بياين و سر تا پاتونو Upgrade کنيد, اين چند تا مورد رو رعايت کنيد :

اول اينکه عوض اينکه همه لباسهاتون رو از مارکهاي متوسط بخريد, يه کفش درست حسابي بخرين (مثلاً آديداس يا نايک يا تيمبرلند اصل)؛ اونوقت ديگه اصلاً اهميتي نداره شلوارتون يا پيرهنتون چه مارکيه, يا اصلاً نو يا کهنست. کلاً اگه کفش خوب باشه, بقيه مسائل اهميتي نداره. اصولاً زاويه نگاه دخترا وقتي با يه پسر روبرو ميشن, از پائين به بالاست. يعني اول کفش رو ميبينن بعد چيزهاي ديگه! يه نکته کلي هم بگم : “نو و کهنه بودن لباس خيلي مهم نيست, تميز بودنشه که خيلي مهمه”!

بعدش اينکه يه ادکلن واقعاً معروف بخرين, دخترا (تقريباً) همه چيزشون برعکس پسرهاست؛ با چشماشون حرف ميزنن و با دماغشون نگاه ميکنن. شما اگه لئوناردو ديکاپريو هم باشين و از کنار يکيشون رد شين, ممکنه برنگرده شما رو نگاه کنه. اما اگه شبيه سيب زميني هم باشين اما “ديويدوف کول واتر” زده باشين, ۱۰۰% برميگرده! ريشتون رو هم بزنيد, البته نه اينکه کلاً ريش چيزه بديه, اما معمولاً حالت صورت رو جدي تر نشون ميده و چون شما احتمالاً جدي هستين, با ريش ديگه زيادي جدي ميشين!

با احساس بودن :

ببينيد, اين يکي از همه سخت تره, و متاسفانه از همه هم مهمتره! اگه ۱۲۷۸۳۹ تا دختر رو جمع کنن و ازشون بخوان مشخصات يه پسر ايده آل رو بنويسن, ۹۹٫۹۷۶۳۴% اونها اول از همه مينويسن “با احساس و مهربون”. بايد نشون بدين که به حرفهاي ديگران توجه ميکنيد و براي ديگران دلسوزي ميکنيد. اصولاً اين عبارت رو از ذهنتون پاک کنيد : “به من چه!”. کليه تفکرات آنارشيستي, ساديستي و تروريستي خودتونو تا وقتي يه دوست دختر درست حسابي پيدا نکردين, يه جايي قايم کنيد. خودتون رو دائم در حال کمک کردن به ديگران نشون بدين. البته يه نگاهي هم به ادبيات و هنر رمانتيک بندازين, جاي دوري نميره! يه نکته مهم کنکوري هم هست که خيلي خيلي ميتونه کمکتون کنه : “به گربه ها, بچه ها و گلها علاقمندي نشون بدين, همه چيز خودش حل ميشه!”

جنتلمن باشيد :

اين خيلي مهمه! رفتار اجتماعي ميتونه نقطه تمايز بين يک بازنده و يک برنده باشه. اصولا وقتي دخترها از پسري خوششون مياد, اولين عبارتي که براش بکار ميبرن اينه : “جنتلمن”. جنتلمن بودن ريزه کاريهاي فراووني داره که خود من هم گاهي يادم ميره همشون رو رعايت کنم ولي بعضي از اصل کارياش اينان : مودب باشيد, آهسته صحبت کنيد, حرف ديگران رو قطع نکنيد, هرگز و تحت هيچ شرايطي فحش ندين, به خانمها در هر سن و مرتبه اي احترام بگذاريد, به ديگران زل نزنيد, به اشتباه ديگران نخنديد, در موقع ورود يا خروج خانهما مقدم هستند, اگر نشسته بوديد و يک خانم ايستاده بود حتما جاي خودتون رو به ايشون بديد و …

جسور باشيد :

سواي اينکه جيمز باند يک جاسوس بود و پيشوند ۰۰ در شماره اش به معني “مجوز براي کشتن” بود؛ جيمز باند شخصيت فوق العاده جسوري در روابط اجتماعي بود. شما هيچ وقت نبايد از نزديک شدن و حرف زدن با يک دختر بترسيد. بايد ياد بگيريد زمان مناسب رو براي شروع صحبت با يک دختر پيدا کنيد و اصلا ترس و ترديد رو به خودتون راه نديد. فراموش نکنيد که جسارت, خاصيتيه که دخترها عاشقش هستن. مثلا اشتباهي که اکثر پسرها ميکنن اينه که وقتي ميخوان براي اولين بار کسي رو ببوسند ازش اجازه ميگيرند! اصلا اينکارو نکنيد, با اينکار از نظر اون دختر يک ترسو به حساب مياين! اگه واقعا نميتونيد تشخيص بدين که چه زماني براي بوسيدن يک دختر مناسبه, بهتره که قيد دوست شدن با دخترها رو بزنيد…

قاطع باشيد :

بعضي از پسرها واقعا باعث آبروريزي بشريت هستن! شما نبايد به تمام چيزهايي که دخترها ميگن با “بله” جواب بدين. البته منظورم اين نيست که لجبازي الکي بکنيد, اما تو مسائلي که سليقه اي هستند, لزومي نداره حتما تظاهر کنيد که موافق نظر دخترها هستين. ياتون باشه که شما مرد هستيد نه يک موش! چرا بايد هميشه پسرها نگران از دست دادن دخترها باشن!؟ مطمئن باشيد که به محض اينکه براي اولين بار روي نظر خودتون پافشاري کرديد, ورق کاملا برميگرده و دخترها نگران از دست دادن شما ميشن. اما باز هم تکرار ميکنم, قاطع بودن به معني دگم بودن و خشک مغز بودن نيست؛ حرف منطقي رو از هر کسي قبول کنيد اما زير بار حرف زور نريد. دوست دختر شما آخرين دختر موجود در دنيا نيست! هميشه نفر بعد در راهه.

چگونه دخترها را عاشق خود کنیم,راههای عاشق کردن دخترا,عاشق کردن دخترها

چگونه دخترها را عاشق خود کنیم

همه ما کسانی رو دوست داریم بعضی ها هم ما رو دوست دارند ولی حالا اگه یکی دوسمون نداشته باشه و یا انقدری که ما می خوایم ازمون خوشش نیاد، باید چه کار کنیم؟ هر کسی دوست داره که دیگران عاشقش باشند.

یقینا هر کسی می تونه تجاربی رو برای محبوب کردن خودش و یا عاشق کردن دیگران کسب کرده باشه.لطفا برای تکمیل و بهتر شدن مطالب زیر نظرات خود رو در مورد این موضوع در بخش نظرات گذاشته تا بعد از بررسی در وبلاگ به نمایش در آید

نکته : مطالب زیر به ترتیب عمق عاشقیت مرتب شده ، پیشنهاد میشه از اول به سمت پایین خونده بشه چون در صورت مختلت خونده شدن احتمال سر در گم شدن خیلی زیاده.

چگونه کسی را عاشق خود کنیم؟

اگه کسی هنوز حس بدی نسبت به ما نداشته باشه خیلی راحت تر می تونید اون رو عاشق خودتون کنید.

۱٫ رعایت اعتدال در رابطه

اول از همه باید این نکته رعایت بشه که نباید بیش از حد به طرفتون نزدیک بشید و همش کنارش باشید.سعی کنید این رابطه رو معمولی جلوه بدید. حتما یه چیزی بوده که گفتن دوری و دوستی. همیشه بودن، باعث میشه حس قشنگ دلتنگی از بین بره و شما تکراری به نظر بیان البته زیاد دور بودن هم خوب نیست چون ممکنه کم کم از یاد برید و فراموش بشید

۲٫ صمیمیت به مرور زمان

یکدفعه صمیمی نشید بلکه سعی کنید کم کم و به مرور زمان صمیمیت بیشتری پیدا کنید. صمیمیت بیش از حد باعث زدگی و خستگی طرفتون از شما میشه.

۳٫ داشتن آشنایی که با طرفتون نزدیکه

اگه یکی رو داشته باشید که به طرفتون نزدیک باشه خیلی خوبه. چون می تونید بوسیله اون اولا اطلاعات خوبی رو ازش بدست بیارید مثل : چیزهای مورد علاقه اش ، حس اون نسبت به شما ، کارهای روزمره اش و … و همچنین از اون می تونیم به عنوان یک انتقال دهنده اخبار از طرف خودتون استفاده کنید. به صورت زیر :

ازش بخواهید که وقتی با طرفتون هست در مورد شما و قابلیت هاتون و خوبی هاتون صحبت کنه البته همون اندازه که هستید یا دارید نه بیشتر چون دروغ می تونه اولین قدم برای تنفر از شما بشه.

۴٫ حقیقت گو باشید

همیشه سعی کنید آنچه هستید و آنچه می تونید در آینده باشید را بگویید نه بیشتر.

شاید با تعریف بیش از حد از خود در مورد کارهای آینده محبوبیتی کسب کنید اما این کار در آینده در صورت انجام ندادن می تونه از شما یک آدم بی دست و پا رو برای طرفتون تعریف کنه و در صورت انجام دادن سطح توقعات رو بالا ببره.

۵٫ در ابتدا در مورد کارهای روزانش صحبت کنید

کارهای روزانه طرفتون رو بدونید و در ابتدا در مورد اون ها باهاش حرف بزنید و صحبتون رو پراکنده نکنید

۶٫ تفاهم ها رو به زبون بیارید

چیزهای مورد علاقه طرفتون رو به صورتی بفهمید ( البته بهتره اون نفهمه که می دونید) و از اونا استفاده کنید و یا در موردشون بپرسید

مثلا اگه فهمیدید طرفتون به آب پرتقال علاقه داره، از اون بپرسید : نظرت با خوردن یه لیوان آب پرتقال چیه؟ و یا می تونید بگید : من آب پرتقال خیلی دوست دارم تو چی؟ مطمئنا اون با شنیدن این حرف سر شوق میاد و میگه : چه تفاهمی.

۷٫ ازش به عنوان یک حلال مشکلات استفاده نکنید

هیچ وقت مشکلات خود رو به صورت آشکار بیان نکنید و بزارید شما برای اون یک تکیه گاه باشید. سعی کنید طوری باشید که از با شما بودن لذت ببره

۸٫ به بهترین شکل حرف بزنید

درست و به آرامی حرف بزنید، شمرده و کوتاه. هرگز عصبانیت خود رو در صبحت کردنتون بروز ندید.اجازه حرف زدن به طرفتون رو بدید.

سعی کنید شما سوال کننده باشید در حالی خود جواب سوال را می دونید تا شاید وقتی جواب درستی نداشت احساس حقارت نکنه و شما به آرامی اون رو جبران کنید.

۹٫ لبخند بزنید و مهربان باشید

لبخند رو با خود داشته باشید و برای تایید صحبت های طرفتون حتما از بله به همراه لبخند استفاده کنید. به طرفتون بفهمونید از اینکه باهاش هستید لذت می برید.

همچنین اصل مهم مهر و محبت باید تا همیشه پای بر جا باشه و هرگز فراموش نشه.

۱۰٫ ساده ولی زیبا وشیک باشید

سعی کنید چهرتون رو همیشه شاداب داشته باشید و هیچ وقت آشفته نباشید. لباس هایی که بهتون میاد و طرفتون هم خوشش میاد بپوشید.

زیبایی رو به طوری ذاتی نشون بدید و از آرایش هایی که موجب زیبایی افراطی میشه استفاده نکنید چون ممکنه وقتی طرفتون شما رو در حالت عادی ببینه از شما دل سرد بشه.

۱۱٫ در مورد مسائلی مانند : عشق حرف بزنید

در مکالمات از خودتون ( شما و طرفتون ) حرف بزنید، البته به اندازه. بعضی وقت ها در مورد عشق ، دوست داشتن ، حس قشنگ عاشق شدن و از این موارد به صورت سوال جوابی حرف بزنید و نظرش رو بدونید.

۱۲٫ پرسش های منفی تضمینی بپرسید

گاهی اوقات پرسیدن سوالاتی به صورت منفی که خودتون جوابش رو می دونید باعث میشه طرفتون عشقش رو نسبت به شما نشون بده.البته حتما باید خودتون قبل جوابش بدونید در جواب چه خواهد گفت. این تکنیک می تونه برای خیلی ها موثر باشه.

مثلا ازش بپرسید : تو از من بدت میاد، مگه نه؟ ( البته اگه مطمئنید میگه نه خیلیم دوست دارم ، بپرسیدا) طرفتون چند ثانیه به فکر فرو میره و بعدش جواب مورد علاقتون رو بهتون میده و البته این سوال اون رو به این فکر فرو می بره که چرا همچین حرفی رو زد و از اون به بعد سعی میکنه عشقش رو نسبت به شما بیشتر نشون بده./ بیش از حد از این روش استفاده نکنید.

۱۳٫ هدیه بدهید

به مناسبت های مختلف و یا بی دلیل به طرفتون کادو بدید.

بهتره در ابتدا کادوهای بسیار گران بها خریداری نکنید چون این امر بی دلیل باعث بالا رفتن سطح توقع طرفتون میشه و اگر روزی شما به مناسبتی کادوی مورد علاقه اش رو که ممکن بسیار گران بها هم باشه تهیه نکنید موجب شده علاقه طرفتون بهتون صفر بشه.

این به این معنی نیست که طرفتون به خاطر پول و یا کادوهاتون شما رو دوست داره بلکه خودتون این طوری بهش فهموندین و سطح توقع اون رو بیش از اندازه کردید.

هدیه ای بدید که بسیار مورد استفاده اش باشه تا هر وقت ازش استفاده میکنه به یاد شما بیوفته. شما هم ازش بپرسید که از اون کادو استفاده می کنه و یا ازش خوشش اومده.

۱۴٫ احترام بزارید

همیشه برای طرفتون احترام فوق العاده ای قائل شوید. هیچ گاه در مکالتون دیگران رو ازش برتر جلوه ندید، هر چند در ظاهر شایذ عکس العملی نداشته باشه اما در درون با خود هر لحظه به یاد حرفتون می افته و غصه می خوره که امکان کم رنگ شدن عشق و عقده شدن این موضوع هست.

۱۵٫ بدی هاش را هرگز بهش نگوید

به طرفتون بدی هاش رو به طور آشکار نگید بلکه سعی کنید اون رو حل کنید و یا بهش بفهمونین بدی هاش و مشکلاتش رو دوست دارید حل کنید

۱۶٫ خوبی هاش رو براش تکرار کنید

هر فردی به طور ذاتی برخی خصوصیات رو داره که موجب برتری اون نسبت به بقیه میشه .

مثلا اگه نقاشیش خوبه می تونید در مورد این موضوع پا فشاری بیشتری کنید و اون برای دارا بودن این خاصیت تحسین کنید.همچنین قابلیت های خودتون رو بهش نشون بدید تا احساس افتخار کنه.

۱۷٫ خودتون عاشق باشید

برای اینکه کسی عاشقتان باشد بهتر است در ابتدا خود یک عاشق واقعی باشید و این رو بارها به طرفتون ثابت کنید.

۱۸٫ الگو عشق برای خود داشته باشید

خود را باور داشته باشید . امیدوار به آینده و به خدایتان زیاد فکر کنید چون او خالق عشق است . اگه به یک عشق واقعی فکر می کنید خدا بهترین و بزرگترین عاشق است پس بهترین الگو در نزدیکی شماست.

۱۹٫ از عشقتون سوء استفاده نکنید

نزارید عشقی که دوست دارید طرفتون بهتون داشته باشه باعث بشه اون چیزی رو از دست بده و یا بعدا پشیمون بشه. باهاش زیاد در مورد این موضوع حرف بزنید. بیش از خودتون به فکر اون باشید تا به این صورت عشق خودتون رو ثابت کنید.

۲۰٫ ثابت کنید یک همدم خوب می تونید باشید

به طرفتون این اطمینان رو بدید که می تونه با شما درد و دل کنه و رازهای خودش رو بهتون بگه.باید بهش ثابت کنید بهترین مأمن اسرار و یا همدرد براش هستید.

چون معمولا افراد رازهای دل و درد و دل هاشون رو به نزدیکانی که خیلی دوسشون دارند میگند پس از این طریق شما می تونید فرد مورد علاقه طرفتون باشید.

قدرت عشق رو باور داشته باشید که می تونه آدمی و زندگیش روبه کلی متحول کنه، پس عاشق باشید و دیگران رو عاشق کنید.

همیشه این رو به خاطر داشته باشید که خداوند مهربون، بهترین و بزرگترین عاشقه.

ارسال نظر


Esmer guzeli cok sex bir hatun olan Emma is gorusmesi yapmak icin Chadin ofisine porno gitmisti ama adamin derdi bu guzel kadini sIkmekten baska bir xvideos sey degildi Kadinla sohbet etmeye basladi ve onun cok guzel oldugunu eger porno izle kendisini memnun ederse de onu ise alacagini soyledi Adrian doyumsuz porno izle bir karisi oldugu icin cok memnundu cunku her istediginde karisi liseli porno ile seks yapabiliyordu Yine bir gun isten eve geldiginde de cok azgin bir xhamster durumdaydi ve karisinin elinden tutarak hemen yatak odasina goturdu ve onun yataga porno yatirarak guzel amini yalamaya basladi Hatun bundan cok zevk aliyordu