نتیجه بازی استقلال ذوب آهن ۲۳ مرداد ۹۴

دانلود گل های بازی استقلال ذوب آهن ۲۳ مرداد ۹۴

حواشی استقلال ذوب آهن ۲۳ مرداد ۹۴

ترکیب استقلال ذوب آهن ۲۳ مرداد ۹۴

خلاصه بازی استقلال ذوب آهن ۲۳ مرداد ۹۴

نتیجه بازی استقلال ذوب آهن 23 مرداد 94+گل ها

بازی استقلال و ذوب آهن در ادامه بازیهای هفته سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹:۲۰ در ورزشگاه آزادی آغاز شد.

استادیوم آزادی تماشاگر: ۱۲ هزار نفر
داور: یداله جهانبازی کمک داوران: رضا سخندان و آرمان اسعدی

ترکیب دو تیم استقلال و ذوب آهن
استقلال: مهدی رحمتی، روزبه چشمی، هرایر مگویان، میثم مجیدی، خسرو حیدری، محمدرضا خرسندنیا، امید ابراهیمی، جابر انصاری، آرش برهانی، پروپچیچ و محمد امین حاج محمدی
سرمربی: پرویز مظلومی

ذوب آهن:  رشید مظاهری، علی حمام، مهدی مهدی پور، حجت حق وردی، محمد نژادمهدی، مهرداد قنبری، اکبر صادقی، دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان، مهدی رجب زاده و کاوه رضایی
سرمربی یحیی گل محمدی

در ادامه نتیجه زنده بازی استقلال و ذوب آهن را ملاحظه می کنید.

نتیجه نهایی بازی

استقلال تهران      ۰      –        ۲       ذوب آهن

                                  ’۶۳ احسان پهلوان

                                   ’۸۵ مرتضی تبریزی

 

دقایق حساس:

دقیقه ۳: رشید مظاهری که از هم تیمی اش پاس دریافت کرده بود اقدام به دریبل پروپچیچ کرد که نزدیک بود شرایط سختی را برای ذوبی ها ایجاد کند.
دقیقه ۷: ارسال کرنر از سمت راست با ضربه سر کاوه رضایی همراه بود که توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۸: جابر انصاری با دریبل در درون محوطه جریمه خود را صاحب فرصت گلزنی کرد که ضربه آرام این بازیکن با دخالت نژادمهدی از روی خط برگشت داده شد.
دقیقه ۹: فرار جابر انصاری به درون محوطه جریمه با ارسال پاس زمینی این بازیکن برای آرش برهانی همراه بود که شوت این بازیکن از درون شش قدم به بالای دروازه رفت.
دقیقه ۱۶: ارسال مجیدی از سمت چپ را آرش برهانی روی تیر دوم با ضربه سر به بالای دروازه فرستاد تا این فرصت هم از کف پرویز مظلومی و تیمش برود.
دقیقه ۲۴: پاس خسرو حیدری درون محوطه جریمه به پروپچیچ، در حالی که این بازیکن پشت به دروازه بود، با چرخش و ضربه غافلگیرانه همراه بود که مظاهری توپ را دفع کرد.
دقیقه ۳۰: ذوبی ها در موقعیتی مشکوک به آفساید توسط رجب زاده صاحب توپ شدند که ارسال عرضی این بازیکن به کاوه رضایی نرسید تا فرصت خوبی برای گلزنی از دست ذوب برود.
دقیقه ۳۱: ارسال خسرو حیدری از سمت راست با ضربه سر پروپجیچ در شش قدم به بالای دروازه مظاهری رفت.
دقیقه ۳۳: فقط جسارت رشید مظاهری می توانست یحیی گل محمدی را از دریافت گل نجات دهد؛ ارسال خسرو حیدری این بار از سمت راست با دخالت یکی از بازیکنان در شش قدم نصیب پروپچیچ شد اما رشید مظاهری به خوبی توپ این مهاجم را مهار کرد.
دقیقه ۳۶: شوت سرضرب خسرو حیدری از پشت محوطه جریمه با اختلاف اندکی به بالای دروازه رفت تا نتیجه همچنان صفر بر صفر در جریان باشد.
دقیقه ۵۰: ارسال دانیال اسماعیلی فر را مگویان در آستانه دروازه به کرنر فرستاد.
دقیقه ۶۹: ذوبی ها روی ضد حمله رجب زاده صاحب توپ شد و در موقعیتی ایده آل آن را برای کاوه رضایی مهیا کرد اما ضربه این بازیکن از داخل محوطه جریمه به جایی رفت که رحمتی انتظار آن را می کشید.
دقیقه ۷۱: بار دیگر کاوه رضایی فرصت دیگری را برای تیمش هدر داد تا نتیجه با تک گل پهلوان برای ذوب در جریان باشد؛ پاس عرضی پهلوان درون محوطه جریمه به رضایی رسید و شوت فنی مهاجم ذوب از روی نقطه کرنر با واکنش رحمتی تبدیل به کرنر شد.
دقیقه ۷۹: ذوبی ها در موقعیت ضد حمله روی دروازه مهدی رحمتی هجوم آوردند اما این کاوه رضایی بود که در از دست دادن فرصت گل هت تریک کرد و این توپ تنها یک کرنر نصیب ذوبی ها کرد.
دقیقه ۸۲: کاوه رضایی در گوشه شش قدم صاحب توپ شد و ضربه اش را نواخت که فقط یک خوش شانسی می توانست باعث شود توپ وارد دروازه رحمتی نشود و این ضربه مماس با خط عرضی دروازه ۹ متر را پیمود و به بیرون رفت!