دسته: بیوگرافی و مصاحبه
انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ عکس

۲۰ راز خصوصی زندگی ایوانکا ترامپ که باید بدانید

ایوانکا ترامپ از وقتی پدرش رئیس جمهور شده هست شهرت دوچندانی در جهان پیدا کرده ما در این پست به ۲۰ نکته دیدنی درمورد زندگی وی میپردازیم. ماه هاست که دونالد ترامپ به طور رسمی بعنوان رییس جمهور ایالات متحده ایالات امریکا مشغول به کار شده و به محض ورود به کاخ سفید مردم میخواستند

 

در مورد او و نزدیکانش چیزهای بیشتری بدانند. در بین نزدیکان دونالد ترامپ همواره دختر بزرگ تر او ایوانکا اکثر از همه ي مورد دقت عموم مردم و رسانه ها بوده هست.ایوانکا دومین فرزند ارشد دونالد ترامپ در بین ۵ فرزند او هست و تمام عمرش را زیر ذره بین رسانه ها گذارنده هست. او کسب و کار خود را راه اندازی کرده و در مدیریت امپراطوری اقتصادی پدرش نیز نقش بسزایی دارد.

 

اما نکات دیدنی بسیاری در مورد این زن جذاب و جاه طلب و مادر سه فرزند هست که قصد داریم در این مطلب به تعدادی از آنها اشاره داشته باشیم.

 

۱- ایوانا ماری ترامپ

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

در ۷ آوریل ۱۹۷۷ دونالد ترامپ و ایوانا زلنیچکووا در یک مراسم بسیار باشکوه با هم ازدواج کردند. ایوانا اهل جمهوری چک بوده و گذشته از آشنایی با ترامپ نیز ازدواج هاي ناموفق دیگری داشت اما خود را از هر لحاظ در شان دونالد ترامپ میدید. به علت ثروت و قدرت دونالد ترامپ، این دو در دهه ي ۱۹۸۰ بسیار مورد دقت مردم و رسانه هاي شهر نیویورک قرار داشتند.

 

در نهایت ایوانا بعنوان مشاور ترامپ در بخش طراحی داخلی شرکت وی مشغول بکار شده و حتی در طراحی و ساخت برج ترامپ نیز دخالت داشت.

 

۲- ایوانکا در مرکز دقت رسانه ها

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

ایوانکا ماری ترامپ در سال ۱۹۸۱ در شهر نیویورک به جهان آمد. وی بعنوان فرزند دو تن از ثروتمندترین و قدرتمندترین زوج هاي کشور و جهان وی هیچگاه کمبودی را احساس نمی‌کرد. در ماه هاي گرم سال ایوانکا دوران تعطیلات را در کشور چک و در کنار مادر بزرگش می‌گذارند. ایوانکا دوران دبستان خود را در مدرسه ي چاپلین در منهتن آغاز کرد

 

اما زمانی که ایوانکا ۱۰ سال داشت پدر و مادر وی به علت مشکلات خانوادگی از هم جدا شدند و این موضوع به طور کلی زندگی ایوانکا را تحت تاثیر قرار داد.

 

۳- مزاحمت هاي روزنامه نگاران و آسیب روحی ایوانکا

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

در همان دوران کودکی به لطف روابط نامشروع ترامپ با یک بازیگر به نام مارلا ماپلز، وی و پدر و مادرش بیش از پیش مورد دقت رسانه ها قرار گرفتند. بدین ترتیب ایوانکا نیز در مورد رسوایی اخلاقی پدرش اذیت می شد. وقتی که او ده ساله بود تعداد زیادی از روزنامه نگاران مجلات زرد در خارج از مدرسه به او نزدیک شده و از او سوالاتی شرم آور در مورد رابطه پدرش با مارلا ماپلز می پرسیدند. این موضوع به شدت باعث رنجش و ناراحتی ایوانکای خردسال شده بود.

 

۴- دوران نوجوانی ایوانکا

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

ایوانکا روز به روز شباهت بیشتری به پدرش پیدا می‌کرد و در سن ۱۵ سالگی وارد مدرسه اي شبانه روزی به نام «چوت روزماری هال» در والینگفورد ایالت کنتیکت شد. وی از این مدرسه ي شبانه روزی بعنوان «زندان» یاد کرده و به دوستانش که در نیویورک زندگی شادی داشتند حسادت می‌کرد.

 

۵- عکس ایوانکا بر روی مجله ي سونتین (Seventeen)

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

در سن ۱۵ سالگی عکس ایوانکا بر روی جلد مجله ي سونتین به چاپ رسید و پس از آن به کار مدلینگ و تبلیغات در شرکت هاي فعال در حوزه ي مد مثل تامی هیلفیگر و ساسون جینز پرداخت. وی به سرعت در این اساس پبشرفت کرده و خیلی زود بعنوان مدل در شرکت هاي معروفتری مثل ورساچی و تیری ماگلر مشغول به کار شد. در همان دوران عکس هایي از وی بر روی مجلاتی مثل فوربس، گلف مگزین، اَونیوو، اِلي و هارپرز بازار نقش بسته بود.

 

۶- اجازه ي والدین برای فعالیت در حوزه ي مدلینگ

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

گرچه پدر و مادر وی علاقه ي زیادی به اینکه ایوانکا مدلینگ را بعنوان حرفه ي خود گزینه کند نداشتند. در سال ۱۹۹۷ دونالد ترامپ در گفت و گو ي خود با روزنامه ي نیویورک تایمز عنوان کرد که ایوانکا تنها در صورتی که مسئولان مدرسه ي شبانه روزی اش به وی اجازه دهند میتواند در اساس ي مدلینگ فعالیت کند و تنها تا زمانی که اینکار به درس او صدمه اي وارد نکند.

 

۷- ادامه ي فعالیت در حوزه ي مدلینگ

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

اما در نهایت وی بعد از اتمام دوران دبیرستان از کار مدلینگ کناره گیری کرد و دیگر مدل ها را با الفاظ زشتی مورد خطاب قرار داده و به شدت از آنها انتقاد کرد. بعد از پایان دوران دبیرستان، ایوانکا وارد کالج تجارت وارتون شد و با رتبه ي ممتاز فارغ التحصیل گردید. بعد از فارغ التحصیلی، وی استعداد خود را در اساس ي املاک به کار گرفت. ایوانکا با اینکار قصد داشت برای خود کسب و کاری جداگانه ساخته و از زیر سایه ي پدرش بیرون بیاید.

 

۸- ایوانکا زنی پیروز در حوزه ي تجارت

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

اما بعد از مدتی بار دیگر وارد فعالیت هاي تجاری خانواده اش شد. در سال ۲۰۰۶ او بعنوان مشاور دونالد ترامپ در اساس ي توسعه ي املاک در سازمان ترامپ مشغول به کار شد. وظیفه ي اصلی او توسعه ي هتل هاي زنجیره اي ترامپ در سطح جهان، کار بر روی طراحی داخلی این هتل ها و خرید و فروش املاک بود.

 

این موضوع بدان معنا نیست که وی کسب و کار شخصی خودش را نداشت زیرا وی همزمان به فعالیت هاي اقتصادی مجزای خود نیز ادامه می داد.

 

۹- خط ساخت لباس ایوانکا ترامپ

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

ایوانکا چندین کسب و کار تجاری شخصی خودش را دارد. بعضی از این کسب و کارها در حوزه ي طراحی لباس، کفش، کیف زنانه، کفش بچگانه و جواهرات هست. همین طور وی مدیر مسئول یک وبسایت در حوزه ي سبک زندگی بوده که با نوشتن مقالات در حوزه ي مختلفی از مد و بچه داری تا مشاوره شغلی و غیره به زنانی

 

که قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارند مشاوره می‌دهد. گرچه وی عنوان کرده هست که آرزوی او راه اندازی یک هتل مجلل متعلق به خودش در شهر لندن هست.

 

۱۰- ایوانکا دختری که ثروتمند به جهان آمد

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

ایوانکا همواره در اداره ي کسب و کار خانوادگی اش به پدرش کمک کرده و وارث خوبی برای امپراطوری وی بوده هست. وی در سال ۲۰۰۳ در یک فیلم مستند به نام «بورن ریچ» (Born Rich) ظاهر شده و عکسهایی از اتاق خواب دوران نوجوانی اش که دیوارهایش پوشیده از پوستر گروه هاي موسیقی «پویزن» (Poison) و «ماتلی کرو» (Motley Crue) بود

 

را به دوربین نشان داد. ایوانکا در این مستند چنین گفت: ” مهم نیست که در مورد والدینم چه چیزهایی می‌شنوم،یا در مورد خانواده ام، برایم مهم نیست که چه چیزهایی در مورد آنها می‌خوانم، واقعیت این هست که من به جزیی از خانواده ي بزرگ ترامپ بودن افتخار میکنم”. چندین سال بعد از این گفت و گو ایوانکا با مرد رویاهایش آشنا شد.

 

۱۱- جارد کوشنر مرد رویاهای ایوانکا

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

جارد کوشنر، شوهر ایوانکا ترامپ، از نظر ایوانکا شباهت بسیاری به پدرش داشت. او نیز یک کارآفرین پیروز بوده و از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل شده بود. جارد فرزند یکی از غول هاي املاک ایالت نیوجرسی به نام چارلز کوشنر بوده و پدر او نیز همانند دونالد ترامپ از همان دوران نوجوانی پسرش را با دنیای تجارت آشنا کرده

 

و حتی هنگامی که وی مشغول تحصیل در دانشگاه هاروارد بود نیز اسناد مالی شرکت هاي خود را برای وی می فرستاد تا به انها رسیدگی کند. امروزه جارد کوشنر خود در حوزه ي املاک فعالیت چشمگیری داشته و مالک روزنامه ي «نیویورک آبزرور» (New York Observer) هست.

 

۱۲- ناهار کاری با جارد کوشنر

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

در سال ۲۰۰۷، ایوانکا و جارد برای مذاکره در مورد همکاری بین شرکت هاي ترامپ و کوشنر در حوزه ي املاک با هم صحبت کرده و با هم یک ناهار کاری خوردند. تنها بعد از چندین دقیقه صحبت کردن این دو حس کردند به هم علاقمند شده اند و خیلی زود با هم نامزد شدند. ایوانکا نخستین قرار خود با جارد را «برترین معامله اي که تاکنون کرده بودیم» عنوان میکند.

 

این ملاقات تجاری نتایج بسیار خوبی برای هر دوی انها در پی داشت اما مشکلاتی نیز بود که باید هر چه سریع تر آنها را از سر راه خود برمی داشتند.

 

۱۳- عروسی غیر معمول

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

والدین جارد کوشنر یهودی هایي بسیار معتقد بودند و چندان علاقه نداشتند که پسرشان با یک دختر غیر یهودی ازدواج کند حتی اگر به اندازه ي ایوانکا ترامپ نیز سرشناس و ثروتمند باشد. اما ایوانکا و جارد بر ازدواجشان اصرار داشته و به برنامه ریزی هاي خود برای برپایی مراسم ازدواج ادامه می دادند. در نهایت ایوانکا با گرویدن به یهودیت در سال ۲۰۰۹ مانع اصلی ازدواجش با جارد را از سر راه برداشته و موافقت والدین او را بدست آورد.

 

۱۴- خانواده ي اخیر ایوانکا

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

امروزه او و جارد سه فرزند بسیار خوشگل دارند: آرابلا ۵ ساله، جوزف ۲ ساله و تئودور که تنها ۴ ماهه هست. این دو با وجود سه فرزند و کسب و کار شلوغی که دارند باز هم برای همدیگر و خانواده ي خود احترام زیادی قائل بوده و سعی میکنند اکثر وقت خود را با هم بگذرانند. برای مثال آنها هر هفته یک شب جلسه اي

 

بسیار مفصل برگزار کرده و در مورد آینده ي کاری و خانوادگی خود تصمیم گیری میکنند. با این وجود آنها از کسب و کار شلوغ خود نیز غافل نشده اند.

 

۱۵- ایوانکا و جارد به کار خود اهمیت زیادی می‌دهند

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

بر اساس گفته هاي کسانی که این دو را مفید می شناسند، ایوانکا و جارد به فعالیت هاي اقتصادی خود بسیار اهمیت میدهند. حتی ایوانکا ادعا کرده از اینکه بعضی اوقات شوهرش تا دیروقت در محل کارش حاضر هست شاد بوده و لذت بخش بودن اینکار را درک می‌کند. نکته ي دیدنی اینکه وقتی هر دو در منزل میباشند نیز در کنار هم نشسته و با بهره گیری از لپ تاپهایشان به کارهای تجاری خود رسیدگی می‌کنند.

 

۱۶- ایوانکا حامی برای دونالد ترامپ

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

ایوانکا از همان اوایلی که پدرش رقابت برای ریاست جمهوری ایالات متحده کشور آمریکا را آغاز کرد در کنار وی بوده هست. وی خواسته یا ناخواسته از تمامی دیدگاه هاي سیاسی، اقتصادی، مهاجرتی و حوزه ي سلامت پدرش دفاع کرده اما هیچکدام از این دفاعیات به اندازه ي حمایت او از دیدگاه هاي پدرش در مورد زنان و نحوه ي رفتار با آنان سرو صدا نکرده هست.

 

۱۷- علاقه ي شدید دونالد ترامپ به دخترش

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

در سال ۲۰۰۷ دونالد ترامپ عنوان کرد که آنقدر دخترش را دوست دارد که دلش می‌خواهد زنی مثل وی داشته باشد. اما ایوانکا این موضوع را یک شوخی دانسته و ادعا کرده که این گفته ها از علاقه ي پدرش به وی نشات میگیرد. همین طور وی بارها ادعا کرده که پدرش دیدگاه مناسبی نسبت به زنان داشته و از انها حمایت می‌کند و تصویری که رسانه ها از وی ساخته اند کاملا غیرواقعی هست.

 

۱۸- رسوایی بزرگ و تحریم محصولات ایوانکا

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

در سال ۲۰۱۶ یک فایل صوتی منتشر شد که در آن دونالد ترامپ میگوید که همواره به بدن زنان جذاب دست زده و از آن جایی که پولدار بوده کسی از وی شکایتی در این مورد نکرده هست. اما این بار نیز ایوانکا مثل دفعات گذشته به دفاع از پدرش پرداخت. همین موضوع باعث شد که تعداد زیادی از طرفداران ایوانکا از وی آزرده خاطر شوند

 

و برای نشان دادن ناراحتی خود محصولات او را تحریم کردند. او در دوران رقابت هاي انتخاباتی به طور مستقیم در کمپین هاي تبلیغاتی دخالت نداشت شاید به این علت که در طرف دیگر ماجرا نیز یکی از دوستان نزدیک وی قرار داشت.

 

۱۹- ارتباطات دوران کودکی

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

ایوانکا ترامپ و چلسی کلینتون فرزند بیل و هیلاری کلینتون از دوران کودکی با هم دوست بودند. این دو بعنوان فرزندان خانواده هاي متمول و قدرتمند شباهت هاي بسیاری با هم داشتند و از نزدیک با هم آشنا بودند. اضافه بر این شوهران این دو نیز با هم آشنایی داشتند و هر دو زوج هرازگاهی با هم ملاقات میکردند. دوستی آنها حتی گذشته از اینکه ترامپ و کلینتون وارد رقابت هاي انتخاباتی شوند نیز مشهود بود.

 

۲۰- دوستان دیروز، رقیبان امروز

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ  عکس

به نظر می‌رسد که وقتی پای سیاست به میان بیاید دوستی رنگ میبازد. از زمانی که رقابت هاي انتخاباتی شروع شد ایوانکا و چلسی تصمیم گرفتند که دستکم در ملاء عام با هم دیدار نکنند تا در رقابت هاي انتخاباتی والدینشان که در نبردی سخت با هم بودند خللی ایجاد نشود. گرچه خوشبختانه این موضوع دیگر خاتمه یافته و بعد از پیروزی ترامپ این دو بار دیگر ارتباطات علنی شان را با هم شروع کرده اند.

 

 

Images for رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر ترامپ عکس

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ و همسرش – پارس ناز

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ و همسرش ،زندگی شخصی ایوانکا ترامپ،درباره
خانواده دونالد ترامپ،زندگیایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ و ایوانا ترامپ همسر
سابق دونالد ترامپ است. …. عکسهای ایوانکا ترامپ دختر زیبا و خوش اندام دونالد ترامپ.

۲۰ راز خصوصی زندگی ایوانکا ترامپ که باید بدانید – پارس ناز

۲۰ راز خصوصی زندگی ایوانکا ترامپ که باید بدانید ،ایوانکا ترامپ،عکس های … در
بین نزدیکان دونالد ترامپ همواره دختر بزرگ تر او ایوانکا اکثر از همه ي مورد دقت عموم …

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ و همسرش – جاوید نیوز

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ و همسرش n ایوانکا ترامپ یکی از اصلی ترین
کسانی بود که در … عکسهای ایوانکا ترامپ دختر زیبا و خوش اندام دونالد ترامپ.

زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ + عکس های … – تاپ ناز

۱۴ نوامبر ۲۰۱۶ آشنایی با زندگی خصوصی دختر ترامپ ایوانکا ترامپ + تصاویر دیده نشده ایوانکا
ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ این روزها به دلیل انتخاب پدرش به …

زندگی خصوصی ایوانکا دختر ترامپ و همسرش عکس …

افشای عکس های خصوصی ایوانکا ترامپ و همسرش – … رازهای زندگی خصوصی ایوانکا
ترامپ و همسرش زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ + عکسزندگی …

تصاویری از زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ – روزپلاس

۲۴ فوریه ۲۰۱۷ به گزارش روز پلاس، ایوانکا ترامپ دختر بزرگ رئیس جمهور آمریکاست. … تصاویری
از زندگی خصوصی او را به همراه همسر و سه فرزندش مشاهده میکنید:.

رازهای زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ و همسرش | پارس ناز | پارسی پو

۱ مارس ۲۰۱۷ ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ و ایوانا ترامپ همسر سابق دونالد ترامپ است. ایوانکا
…. عکسهای ایوانکا ترامپ دختر زیبا و خوش اندام دونالد ترامپ.

زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ + عکس های دیده … – دمادم

آشنایی با زندگی خصوصی دختر ترامپ ایوانکا ترامپ + تصاویر دیده نشده ایوانکا
ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ این روزها به دلیل انتخاب پدرش به عنوان رئیس …

ثروت باورنکردنی ایوانکا ترامپ و همسرش + عکس – نمناک

Rating: 3.9 – ۵۳ reviews

ایوانکا ترامپ و میزان دارایی و ثروت دختر دونالد ترامپ و عکس فرزند ترامپ و … دارایی
ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا و جارد کوشنر همسر وی ۷۴۰ میلیون دلار …

راز های نهفته ايوانکا ترامپ و همسر دونالد ترامپ+عکس – پریک

۳ آوريل ۲۰۱۷ با ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ بیشتر آشنا … دونالد – appiha.ir … راز های
نهفته ايوانکا ترامپ و همسر دونالد ترامپ… … عکس زیبا از سخن …

زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ در کاخ سفید تصاویر – نوروز۹۶

نوشته زندگي خصوصي ايوانکا ترامپ در کاخ سفيد + تصاوير اولین بار در مجله مراحم
پدیدار شد. ایوانکا ترامپ پرقدرتترین دختر تاریخ آمریکا| وارد عصر ایوانکا ترامپ
شدهایم! + تصاویر. ۲ هفته پیش … رازهای ایوانکا ترامپ و همسرش جرد کوشنر +عکس.

ترامپ ایوانکا – صفحه اصلی

ترامپ ایوانکا. ترامپ+ایوانکا. مطالب جالب. خبرگزاری تسنیم – رازهای ایوانکا ترامپ و
جرد کوشنر. در جریان … زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ + …

تصاویری از زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ | فرتاک نیوز

۲۴ فوریه ۲۰۱۷ ایوانکا ترامپ دختر بزرگ رئیس جمهور آمریکاست. وی پس از ورود پدرش به دفتر
بیضی شکل کاخ سفید، نقش شبهبانوی اول کاخ سفید را ایفا میکند.

همه زنان زندگی دونالد ترامپ! +عکس

۲۰ جولای ۲۰۱۶ نخستین همسر ترامپ، “ایوانا مری زلنیچکوا” یک مانکن اهل چک بود. وی در سال ۱۹۷۷ با
ایوانا ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو فرزند پسر و یک دختر است.

عکس های ایوانکا ترامپ دختر زیبای دونالد ترامپ | سایت و مجله سرگرمی …

۲۰ ژانويه ۲۰۱۷ عکس های ایوانکا ترامپ مدل و مانکن و دختر دونالد ترامپ … همچنین : عکس های ملانیا
ترامپ مانکن و مدلی که همسر دونالد ترامپ است و بیوگرافی ملانیا.

ایوانکا ترامپ و زندگی در کاخ سفید – اسپوتنیک

۲۴ ژانويه ۲۰۱۷ … صدا می کنم. ایوانکا ترامپ همچنین دختر هیلاری کلینتون را دوست نزدیک خود خواند.
… کیم کارداشیان راز خوش اندامي خود را برملا ساخت (عکس). Undo.

زندگی خصوصی دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا | سایت …

۱۰ نوامبر ۲۰۱۶ در این مطلب عکس ها و زندگی خصوصی از ابتدا تا کنون دونالد ترامپ به بهانه … یک
دختر و دو پسر به نام های دونالد جونیور «Donald Junior»، ایوانکا …

زندگینامه و ثروت دونالد ترامپ ابر میلیاردر آمریکایی | فایندز

۱۸ ژانويه ۲۰۱۷ عکس های هلیکوپتر و جت شخصی میلیاردر آمریکایی دونالد تر .. link … او فرزند چهارم
از پنج فرزند مری ان و فرد ترامپ است که در سال ۱۹۳۶ ازدواج کردند. … دختر بزرگ
ترامپ ایوانکا، به عنوان نایب رئیس اجرایی او مشغول به کار است.

عکس های زندگی خصوصی “دونالد ترامپ” – نهرک

۹ نوامبر ۲۰۱۶ عکس های دیده نشده از زندگی خصوصی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در روزنامه دیلی
میل … خواستگاری از ایوانکا دختر دونالد ترامپ توسط پسر ایرانی در اینستاگرام! …
تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود!

مطالب مشابه

ارسال نظر


Esmer guzeli cok sex bir hatun olan Emma is gorusmesi yapmak icin Chadin ofisine porno gitmisti ama adamin derdi bu guzel kadini sIkmekten baska bir xvideos sey degildi Kadinla sohbet etmeye basladi ve onun cok guzel oldugunu eger porno izle kendisini memnun ederse de onu ise alacagini soyledi Adrian doyumsuz porno izle bir karisi oldugu icin cok memnundu cunku her istediginde karisi liseli porno ile seks yapabiliyordu Yine bir gun isten eve geldiginde de cok azgin bir xhamster durumdaydi ve karisinin elinden tutarak hemen yatak odasina goturdu ve onun yataga porno yatirarak guzel amini yalamaya basladi Hatun bundan cok zevk aliyordu