دسته: فرهنگی و اجتماعی
انتشار: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

عاقبت شوم رابطه میترا زن شوهردار با مدیر شرکت

عاقبت شوم رابطه میترا زن شوهردار با مدیر شرکت

راز شوم مدیر و زن شوهردار که تا دیروقت در شرکت بودند 

زن شوهردار به نام میترا مورد آزارهای گوناگون مدیر شرکت قرار گرفته بود که در انتها مجبور شد ماجرا را به شوهر خود بگوید و شوهر وی نیز از مدیر انتقام گرفت.  ساعت ۷ صبح بود که خبر آتش‌سوزی در دفتر یک شرکت در میدان بهار و مرگ مشکوک یک نفر بر اثر این آتش‌سوزی به دستم رسید.با دقت به این‌که دلیل آتش‌سوزی از سوی ماموران آتش‌نشانی، عمدی اعلام شده بود بلافاصله به محل رفتم. دفتر شرکت در طبقه بالای یک مغازه در نزدیکی میدان بهار بود.

 

وارد ساختمان شرکت که شدم همۀ جا را دود فرا گرفته بود. مامور کلانتری گفت که خبر آتش‌سوزی توسط یکی از شهروندان، ساعت یک و ۲۰ دقیقه بامداد به آتش‌نشانی و سپس پلیس ۱۱۰ اعلام شده که پس از عملیات ماموران آتش‌نشانی و خاموش شدن آتش آن ها متوجه جسد سوخته در دفتر شرکت شده‌اند.

 

جسد سوخته پشت یک میز بزرگ قرار داشت. در اطراف جسد تکه‌هایي از یک جسم پلاستیکی سوخته شده دیدن مي‌شد که اکثر به یک طناب شباهت داشت.کارآگاهان پلیس، یک گلوله را نیز در کنار جسد سوخته شده کشف کردند و با تحقیقات اکثر آن ها مشخص شد که جسد مربوط به رئیس شرکت هست. مقتول که محمد نام داشت یک جوان ۲۸ ساله و رئیس شرکتی بود که حدود ۱۵ کارمند داشت که اغلب خانم بودند و در آنجا کار مي‌کردند.

 

قاتل هیچ ردپایی در این جنایت از خود به جا نگذاشته بود. در نخستین مرحله، کارآگاهان از تمام کارمندان شرکت بازجویی کردند. افرادی که مورد بازجویی پلیس قرار گرفتند هیچ گونه خصومت و مشکل خاصی با رئیس شرکت نداشتند. کار داشت پیچیده مي‌شد که به سرنخ مهمی دست پیدا کردیم.

 

آبدارچی شرکت که یک مرد میانسال بود به افسر پرونده گفت: «چند روز گذشته وقتی داشتم برای رئیس شرکت چای مي‌بردم دیدن کردم یکی از کارمندان شرکت با چشمانی پر از اشک از اتاق رئیس خارج شد.»با طرح این موضوع بلافاصله زن جوان به نام میترا برای بازجویی به اداره پلیس احضار شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

 

وی در ابتدا از بیان اصل موضوع طفره رفت، اما در نهایت به افسر پرونده گفت رئیس شرکت فردی هوسباز بود و با به دست آوردن چند فیلم و تصویر خصوصی من، تهدیدم مي‌کرد که اگر تن به خواسته شیطانی او ندهم، تصویر هاي را منتشر مي‌کند. سر همین موضوع با رئیس شرکت اختلاف داشتم اما مرتکب قتل او نشدم.

 

میترا از قتل رئیس شرکت اظهار بی‌اطلاعی کرد و پرونده در هاله‌اي از ابهام و پیچیدگی قرار گرفت.صبح روز بعد مظنون برای دومین بار به اتاق بازجویی احضار شد و حرف‌هاي جدیدی مطرح کرد و گفت که در ارتباط‌ با این موضوع با نامزدش صحبت کرده هست.طی هماهنگی و پس از اخذ مجوز قضایی، نامزد وی بازداشت و تحت بازجویی قرار گرفت که ویبه ناچار لب به اعتراف گشود و پرده از راز قتل رئیس شرکت برداشت.

 

قاتل در بازجویی خود به افسر پرونده گفت: «چند ماه گذشته با این خانم نامزد کردم و قرار گذاشتیم بعد از این‌که کار خوبی پیدا کردم یک منزل اجاره کرده و بساط عقد و عروسی را فراهم کنم.»نامزدم در یک شرکت کار مي‌کرد و با حقوقی که دریافت مي‌کرد برای خودش جهیزیه تهیه مي‌کرد ما روزهای مفید و خوشی را داشتیم،

 

اما چند هفته‌اي بود که متوجه شدم نامزدم از موضوعی رنج مي‌برد. هر وقت درمورد این موضوع از او سوال مي‌کردم جواب درست و حسابی به من نمی‌داد و مي‌گفت که به دلیل مسائل کاری نگران و ناراحت هست. از این موضوع ناراحت بودم تا اینکه چند روز گذشته، میترا پیش من آمد و گفت که مي‌خواهد راجع به موضوع مهمی با من صحبت کند. او گریه مي‌کرد و اشک مي‌ریخت.

 

میترا گفت صاحب شرکت به او نظر دارد و با به دست آوردن چند فیلم و تصویر از وی تهدید مي‌کرده که چنانچه تن به خواسته‌هاي شیطانی‌اش ندهد فیلم‌هایش را اکران خواهد کرد. با شنیدن این حرف‌ها داشتم دیوانه مي‌شدم و دیگر تحمل شنیدنش را نداشتم؛ حرف‌هاي میترا مانند یک پتک سنگین بود که به سرم مي‌خورد و مغزم را تکان مي‌داد.

 

شب تا صبح خواب نداشتم و با خودم فکر مي‌کردم که چطور این موضوع را حل کنم. اصلا قابل باور نبود؛ تهدید؛ آن هم تهدید نامزد من! باید هر طور شده این ماجرا را تمام مي‌کردم.شماره تلفن همراه رئیس شرکت را از میترا گرفتم و با او تماس گرفته و به او گفتم که نامزد کارمندش هستم و مي‌خواهم وی را ببینم، اما او با بی‌تفاوتی و سردی جوابم را داد

 

و گوشی را قطع کرد. هر لحظه که مي‌گذشت جری‌تر مي‌شدم. با میترا صحبت کردم و او گفت رئیس شرکت تا دیر وقت در شرکت مي‌ماند و کارهای عقب مانده شرکت را انجام مي‌دهد. روز بعد یک اسلحه تهیه کردم و تصمیم گرفتم به شرکت بروم. فقط مي‌خواستم وی را بترسانم هیچ قصد دیگری نداشتم. ساعت ۱۱ شب به شرکت رسیدم.

 

هنوز چراغ‌ها روشن بود. داخل اتومبیل صبر کردم و مطمئن شدم که هیچ کس دیگری آنجا نیست. دو ساعت بعد که خیابان خلوت شد رفتم و زنگ شرکت را زدم. داخل شرکت رفتم، درود و احوالپرسی سردی با هم کردیم و سریع رفتم سر اصل مقاله. به او گفتم دست از تهدید نامزد من بردارد و تصویر هاي وی را در گوشی‌اش پاک کند، اما او با سردی جواب من را مي‌داد.

 

هر چی اکثر با او صحبت مي‌کردم نتیجه‌اش کمتر بود. او خیلی قلدر بود؛ صحبت کردم، خواهش کردم، تهدید کردم، اما فایده‌اي نداشت و اصلا به حرف‌هاي من توجهی نمیکرد و حرف خودش را مي‌زد.حسابی از کوره در رفته بودم اسلحه را کشیدم فقط مي‌خواستم وی را بترسانم. رئیس پشت میز کارش خشکش زد تا آمد به خود بجنبد و حرفی بزند ناخواسته شلیک کردم.

 

به خودم که آمدم دیدم او کشته شده. باید کاری مي‌کردم رفتم از داخل اتومبیل طناب آوردم، جنازه را روی صندلی محل کارش بستم و بعد هم یک چهار لیتری پر از بنزین را روی جنازه ریختم و آنجا را به آتش کشیدم تا هیچ رد پایی از من به جا نماند. فکر نمیکردم بازداشت شوم چون هیچ ردپایی از خودم به جا نگذاشتم. این چند روز خیلی با خودم فکر کردم دیدم

 

که زندگی خودم نامزدم و خانواده‌ام را در آتش خشم سوزانده‌ام.مي‌شد که این مساله را از طریق دیگری پیگیری کنم. مي‌توانستم شکایت کنم یا این‌که پلیس را در جریان بگذارم اما… .

 

مثلث فرد محیط و جرم

سرگرد ابوالفضل شیرمردی، رئیس مرکز مشاوره آرامش پلیس یزد در این باره گفت: فرآیند بروز جرایم و آسیب‌ها در مثلث «فرد، محیط و جرم» قرار دارد، اما مهم ترین عامل بروز جرم خود افراد میباشند. فضای مجازی و فضای حقیقی البته مي‌تواند اساس‌ساز بروز جرایم باشد، اما انچه اهمیت دارد گزینش‌هایي هست که افراد در محیط پیرامونی خود انجام مي‌دهند.

 

 به گزارش پارس ناز در واقع شخصیت‌هاي سالمی که از تعادل روحی و روانی برخوردارند، مي‌توانند دست به گزینه‌هاي درستی بزنند؛ آن ها تکانشی عمل نمیکنند و مي‌توانند مسائل‌شان را واقع‌بینانه حل کنند. انها مهارت همدلی، ابراز هیجانی و مشورت با دیگران را دارند و در شرایط بحرانی مي‌توانند از حمایت و نظر دیگران برخوردار شوند.

 

مطالعه این اتفاق نشان مي‌دهد قاتل در یک موقعیت بحرانی سعی در کتمان تنش‌هاي خود داشته، به هیچ مرجع حمایتی و نزدیکان مراجعه نکرده و در یک درگیری عاطفی دست به انتقام خشونت‌آمیز زده هست. بی‌مهارتی قاتل در مواجه واقع‌بینانه با عشق وی را به یک احساس ناکامی و شکست عمیق کشانده و در این شرایط نتوانسته به گزینش مناسب دست یابد.

 

لذا پیشنهاد مي‌شود تا شهروندان از حمایت نهادهای دولتی ازجمله مراکز مشاوره برخوردار شده تا در شرایط بحرانی دست به گزینه بهتر بزنند.

 

 

Images for عاقبت شوم رابطه میترا زن شوهردار با مدیر شرکت

عاقبت شوم ۳ بار رابطه زوری با زن شوهردار / به خانه اش رفتم درد دل کنم …

۱۷ جولای ۲۰۱۶ رکنا: زن و شوهری که مرد مزاحم را در خانه شان به طرز هولناکی کشته بودند، دیروز پای
میز محاکمه ایستادند.

مادرم به خاطر ارتباط با مرد غریبه بدنام شد و پدرم طلاقش داد / خواستم – رکنا

۳۱ مارس ۲۰۱۷ او زنی بدحجاب و بی بندوبار بود و به اتهام رابطه نامشروع با مردی غریبه، … پس از این
که دریافتم اردشیر چه نیّت شوم و پستی از ازدواج با من داشته و تمامی قول و …. مدیر
شرکت تا دیروقت در شرکت بود / او به نامزدم میترا نظر داشت و با تهدید می … ارتباط
چندش آور زن شوهر دار با مرد متاهل / تقاضای عجیب متهمان از قاضی+عکس.

ارتباط شوم و شیطانی زن شوهردار با خدمه در بیمارستان / این زن به … – رکنا

۶ آوريل ۲۰۱۷ زن ۳۷ ساله در حالی که عنوان می کرد هیچ گاه به عاقبت کارهای شیطانی ام فکر نکردم و
امروز با این رسوایی زندگی ام در آستانه نابودی قرار گرفته است، …

تاوان تلخ یک اشتباه «میترا» – جام جم

۸ ژانويه ۲۰۱۵ سوءظن به همسر و ارتباط زن جوان با مرد راننده جنایتی شوم را رقم زد … گفت در یک
شرکت کار میکند و در حال رفتن به خانه بوده، اما وقتی صورت معصوم پریا … میترا
زمانی به خود آمد و متوجه زیادهرویهایش در این رابطه شد که بهرام به او ابراز عشق کرد و …
در جلسات محاکمه، وی به اتهام رابطه با زن شوهردار به حبس و شلاق محکوم شد.

داستان رابطه ج – فردا هاستینگ

۹ مارس ۲۰۱۷ ۱۵ چند داستان عبرت آموز پیرامون عاقبت شوم رابطه با نامحرم. … رابطه جنسی پسر ۱۲
ساله با زن همسایه به بهانه تنظیم ماهواره عکس … استخدام به شرط برقراری رابطه
نامشروع با مدیر عامل – روابط غیراخلاقی؛ راز بقا در برخی شرکت های خصوصی داستان
زوج پزشک که … رابطه نامشروع با زن شوهردار در پشت بام – نمناک.

داستانهای واقعی و عبرت انگیز

زن جوان که به اتهام برقراري رابطه نامشروع و انتشار محتويات مستهجن در شبکه هاي …
حالا هم مي دانم اين نتيجه آتشي است که خودم آن را شعله ور کردم، ولي نمي دانم عاقبت ….
در اين هنگام او مقداري پودر سفيد رنگ به من داد تا با استعمال آن لاغر شوم من هم که از ……
رساندم و با تحقيق از مدير باشگاه فهميدم همسرم به همراه آن زن ناشناس و پسري جوان از …

قتل، سرانجام رابطه نامشروع زن شوهردار با مرد متاهل – روز نو

هم طمع پول پدر یاسمن و هم طمع رابطه با زنی غیر از همسرم را البته یاسمن هم با … ۱۰ سال
انباردار یک شرکت غذایی معروف و دوسال هم در شرکت غذایی دیگری انباردار بودم اما …

مرداني كه به زندگي خود خيانت ميكنند – همصدا

۲۰ ژانويه ۲۰۰۹ سلام اگه اونقدر که شما میگید زشته چرا هر روز با یه زن دیگه رابطه داره؟ …… پیش که با
مامان حرف میزدم فهمیدم بله دوباره بابا با یه زن شوهر دار رابطه داره. ….. میترا جان، شک
نکن که بازم به این کارش(خیانت) ادامه میده. ….. میخواهم از او جدا شوم. …… اداره ای مشغول
بکارم از سمت مدیر شرکت مورد توجه قرار گرفتم از انجایی که این آقا …

زن شوهردار وقتی مجید را به خانه آورد لو رفت

رابطه جنسی زن جوان شوهردار با مرد ۷۱ ساله زن جوان ۳۴ ساله با مرد ۷۱ ساله رابطه ….
عاقبت رابطه شرم آور زن شوهر دار و پسر جوان زن جوانی که در غیاب شوهرش با پسر … به
دنبال این حادثه، بازپرس محسن مدیر روستا و تیم جنایی راهی محل مورد نظردرشرق تهران
شدند. … مردی دستگیر شده بود پرده از رابطه شوم و کثیف با زن صاحب حساب برداشت.

مهرپرستی – ویکیپدیا، دانشنامهٔ آزاد

مِهرپرستی یا آیین مهر آیینی بود که بر پایه پرستش «میترا» (در پارسی میانه …
رومیان از این آیین با عنوان «رازهای میتراس» و یا «رازهای پارسیان» یاد میکردند، ولی
… ایزد پیمان و دوستی، رابطه دوستانهای را بین ارمنیان و رومیان مقتدر برقرار
نمودهاست. …. در آخرین روز زندگی زمینی میترا، او در ضیافتی شرکت میکند و خون گاو
، گوشت او، …

روش شرکت دربرنامه شادیانه – صفحه اول

روش های آمیزش جنسی ویکی پدیا دانشنامهٔ آزاد و شیرینی پزی و آشپزی با میترا کیک
های میوه ای …. روش های ساده برای کاهش درد در رابطه جنسی BBC Persian و کوروش بزرگ
ویکی … است که تا به حال در زمینه پخش و مدیریت فایل های صوتی و تصویری ارائه
شده است. … عاقبت شوم برای مردی که به زن شوهردار تجاوز کرد مردی که به زن شوهر دار در
 …

خرداد ۱۳۹۵ – خبر و رویدادهای روز – BLOGFA

رابطه عاشقانه و شوم تازه داماد با همکلاسی …. با شکسته شدن حکم زندان و قصاص دو
پسر جوان که زن آمریکایی را در تهران قربانی ….. کشف جسد سوخته زن شوهر دار …. مدیر
شرکت پیمانکار در شعبه ششم دادسرای امور جنایی حاضر و به سوالات بازپرس …. در
این میهمانی ، میترا یکی از دوستان دیگرم نیز که سال ها همکلاسی بودیم حضور داشت.

اعدام برای ۲ مرد که با زنان شوهردار ارتباط شیطانی داشتند | ساتین

۲۴ نوامبر ۲۰۱۶ نخستین اعدامی مردی بود که به خاطر ارتباط شیطانی با زنی، شوهر او را به قتل رساند.
۲۳ اسفند … فکر نمیکردم راز این جنایت فاش شود و دستگیر شوم.

اقدام جنون آمیز پسر جوان به دنبال ارتباط دوستانه با زن شوهردار + دانلود …

۲۰ مارس ۲۰۱۷ اقدام جنون آمیز پسر جوان به دنبال ارتباط دوستانه با زن شوهردار. … اقدام+جنون+آمیز+
پسر+جوان+به+دنبال+ارتباط+دوستانه+با+زن+شوهردار ….. به گزارش گروه وبگردی
باشگاه خبرنگاران جوان، اسماعیل صوفی مدیر داخلی بیمارستان سید الشهدای … رابطه
رابطه پنهانی زن شوهردار با حسابدار شرکت/المیرا موجب سوختن …

چرا خانم ها بعد از ازدواج خیانت می کنند؟ – برترین ها

به گزارش برترین ها موسسه Coffee and Company بریتانیا در یکی از پژوهش های
خود … زنان با این کار در واقع می خواهند شرایطی برابر با شوهر خود داشته باشند چون
…… مردها بر عکس ظاهر واعتقاد اصلا قوی و مدیر نیستنند اگه اشتباه میکنند به دلیل
…… که چیزی حل نمیشه من آدمی رو میشناسم که در گذشته با زنهای شوهر دار رابطه داشته
ولی …

مرضیه برومند: اگر آمریکایی بودم، رای نمی دادم – برترین ها | خبر فارسی

۹ نوامبر ۲۰۱۶ میترا حجار:دل قربانیان اسیدپاشی را خنک کردم …. طوری که اسمش را گذاشته بودند
مدیریت بحران! … عاقبت شوم رابطه پنهانی زن شوهردار با مرد متاهل.

چرا کار به جایی رسید که همسر میترا به او اجازه داد تا با مرد ناشناس قرار …

۹ ژانويه ۲۰۱۷ رابطه زشت زن شوهردار با دوست پسرش | پارسا به من آرامش می داد و سروش به زندگی …
مدیر شرکت مرا باردار کرد| او می گفت با من ازدواج می کند اما …

باران گرفت و نادر مرا به خانه شان برد وقتی خنده شیطانی او را دیدم …

۳۰ مارس ۲۰۱۷ پیش از آن که گرفتار دام شیطان شوم، ازخواندن سرگذشت دختران و پسران فریب … همراه
خود به شرکت نیاورد و همیشه هم مرا دعوت می کرد تا با او همراه شوم.

تجاوز | حکم اعدام برای دو متجاوز به دختر جوان – نمناک

 

 Rating: 4.7 – ۵۱۰ reviews

دو مرد جوانی که پس از ربودن دختر جوان وی را مورد آزار جنسی قرار داده بودند با حکم
دادگاه … نمی دانستم باید چه کنم گفتم هرچه می خواهید به شما می دهم فقط اجازه بدهید
پیاده شوم. … و این بار مدعی شدند دختر جوان را سوار کردند اما او خودش به رابطه جنسی
رضایت داشت. … میترا. ۱۳۹۶-۰۱-۱۷٫ بسیار خبر های جالب و آگاه کننده ای است. پاسخ
دادن ۰ ۰٫

مشاوره حقوقی آنلاین ، تلفنی | جرم مزاحمت تلفنی و مجازات ان در قانون

كيفر مرتكب جرم مزاحمت تلفني علاوه بر اجراي مقررات، خاص شركت مخابرات در صورت
….. گفتم که رابطه ی ما آخرو عاقبت نداره و بهتره که از شوهرش جدا نشه و با اون بمونه .
…… اما با برخورد بسیار بد مدیر عامل و مدیر داخلی مرکز روبرو شدم و حتی کار به
برخورد … نامشروع با زن شوهر دار تحت تعقیب قرار نگیرید و مجازات رابطه نامشروع با
یک …

عصر جهان|سینما

مرد متاهل برای رام کردن زن شوهردار آبادانی دام کثیفی پهن کرد …. کابوسهای شبانه
میترا حجار … انتشار خبر رابطه نامشروع یک سینماگر با دو بازیگر زن … در روزهای
گذشته نامه ای منسوب به مدیر شبکه ماهواره ای جم منتشر شده بود که در آن از تعدیل و
تغییر وضعیت … رییس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان
خبر داد:.

ازدواج مردی ۵۰ ساله با دختری ۶ ساله. در مورد ازدواج پیامبر(ص) با عایشه …

۲۰ فوریه ۲۰۱۳ چون ازدواج لزوماً به معنی برقراری رابطه ی زناشویی نیست. … امّا تا خوف آسیب دیدن
دختر وجود دارد، عقلاً و شرعاً رابطه ی زناشویی با او ممنوع ….. بله مرد نیز باید بتواند
مدیریت درستی روی زندگی اش داشته باشد(این باید ….. زده کنونی و پدیده شوم ماهواره ما
امروزه با زنان متاهلی مواجه هستیم که تمنای …… ۰۹ آبان ۹۵ ، ۱۳:۳۵ میترا.

سرگذشت تکان دهنده دختر یک استاد دانشگاه تهران | «فلج نیستم، – قطره

۵ نوامبر ۲۰۱۶ اینها جملات «آریا میترا»ی لاغر و نحیف است که با بغضی در گلو بر سرم آوار می کند.
– کلید واژه ها: … هم خوابی زن شوهردار با صاحب سوپر مارکت با شلیک مرگبار به شوهر
پایان یافت + عکس … عاقبت شوم زن متاًهلی که به خانه مرد غریبه رفت و آمد می کرد ….
به اتاق مدیر شرکت رفتم / از رفتارهای زشتش خشکم زده بود +عکس …

ماجرای تکان دهنده پسر جوانی که پس از خودکشی از دنيای مردگان برگشت …

۱۸ ژوئن ۲۰۱۶ ماجرای تکان دهنده پسر جوانموقعی كه با ميترا آشنا شدم روزی بود كه به … پایان خونین
رابطه شوم زن شوهر دار با عشق قدیمیاش … ما را ببينند و سرانجام كمتر از ۲ ماه بعد
تقريباً همه شهر از رابطه ما با خبر … خودکشی زن جوان در شیراز به خاطر خیانت همسرش+
تصاویر …. نفیسه روشن چرا در تشییع عارف لرستانی شرکت نکرد!+

ایرانوخبر | ایستگاه اخبار ایران و جهان – رابطه شوم و عاشقانه تازه …

۱۷ دسامبر ۲۰۱۶ رابطه شوم و عاشقانه تازه داماد با همکلاسی نوعروس | در دوران عقد از برزو باردار شدم و…
… ۷۷ شرکت ملزم به رعایت IFRS هستندReviewed by سایت رادیوسهام on Dec …
قبلی ارتباط زشت زن شوهردار با دوست پسرش | پارسا به من آرامش می داد و سروش به ….
گفتگوی اختصاصی رادیوسهام با مدیرعامل بیمه البرز در خصوص دلایل …

کار زشت زن شوهردار و خواستگار سابق لو رفت (عکس) – صفحه اول

این زن شوهردار با قرار قبلی گذاشتن با خواستگار سابقش و برقراری رابطه با او
شوهرش را به … که بازپرس محسن مدیر روستا باتوجه به تناقض در حرف های زن جوان
دستور بازداشت المیرا را صادر کرد. … آمد که به سرعت فرار کردم و فکرنمی کردم انقدر
زود دستگیر شوم و نقشه قتل فاش شود. … عاقبت شوم برای مردی که به زن شوهردار
تجاوز کرد.

نیوزسورس – چرا کار به جایی رسید که شوهر میترا به او اجازه داد…

۱۸ دسامبر ۲۰۱۶ چرا کار به جایی رسید که شوهر میترا به او اجازه داد تا با مرد ناشناس قرار بگذارد؟ … ۷۷
شرکت ملزم به رعایت IFRS هستند … دراین میان زن جوان با کوله باری از دلهره و اضطراب
و نگاههای پر از خشم و پرسشگرانه همسرش سربه زیر بود. … قبلی رابطه شوم و عاشقانه
تازه داماد با همکلاسی نوعروس | در دوران عقد از برزو باردار شدم و…

زن جوان رییس بانک محله را به خانه برد و … | رکنا

۲ روز پیش رکنا: زن جوان به بهانه دریافت وام سه میلیون تومانی، مدیر بانک را در تلهای گرفتار
کرد و با همدستی شوهرش و مرد همسایه به اخاذی ۱۵۰ میلیون تومانی …

قتل؛ پايان دوستي ۲ پسر با دختر ۱۶ ساله – سایت خبری تحلیلی …

۱۶ سپتامبر ۲۰۱۴ ارتباط تلفني ۲ جوان با يک دختر ۱۶ ساله، در حالي به نزاعي خونين … هاي ساعت ۲۰:۳۰
را نشان مي داد که جوان ۲۵ ساله اي به نام «م» با دختر ۱۶ ساله …. دختره ۱۶ ساله چی میدونه
از رابطه دوستی؟ … زن شوهردار که نبوده، یه بچه ۱۶ ساله بوده و پسرها هم با اینکه ۱۰
سال از ….. آخر عاقبت تماشای برنامه های مبتذل وفاسد ماهواره همین است.

ارسال نظر


Esmer guzeli cok sex bir hatun olan Emma is gorusmesi yapmak icin Chadin ofisine porno gitmisti ama adamin derdi bu guzel kadini sIkmekten baska bir xvideos sey degildi Kadinla sohbet etmeye basladi ve onun cok guzel oldugunu eger porno izle kendisini memnun ederse de onu ise alacagini soyledi Adrian doyumsuz porno izle bir karisi oldugu icin cok memnundu cunku her istediginde karisi liseli porno ile seks yapabiliyordu Yine bir gun isten eve geldiginde de cok azgin bir xhamster durumdaydi ve karisinin elinden tutarak hemen yatak odasina goturdu ve onun yataga porno yatirarak guzel amini yalamaya basladi Hatun bundan cok zevk aliyordu