دسته: سینما و هنر
انتشار: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی ۲۰۱۷

فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی 2017

فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی ۲۰۱۷

به فیلم های پخش شده هالیوودی از ابتدای سال ۲۰۱۷ تاکنون نگاهی مي اندازیم تا ببینیم در گیشه چقدر فروخته اند در حال حاضر دیو و دلبر اول هست. 

 

دیو و دلبر «Beauty and The Beast»

کارگردان: بیل کاندون

امتیاز در متاکریتیک: ۶۵ از ۱۰۰

 

خلاصه داستان: دختر جوانی به نام بل عاشق یک دیو مي شود و به رغم هجمه هاي مردم کنار او مي ماند و در نهایت معلوم مي شود که دیو یک شاهزاده جوان هست که طلسم شده.

فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی 2017

نظر منتقدان

* جو والش سینه وو – ۸۰ از ۱۰۰: طرفداران این قصه کلاسیک پریان که انیمیشن دیزنی را هم دوست دارند از مشاهده این نسخه قطعا ناامید نخواهند شد. دیزنی یکبار دیگر توانسته آن طلسم جادویی اش را روی پرده بیاورد و همه ي چیز را به برترین نحو کنار هم بچیند. انها یک افسانه رمانتیک مدرن تعریف مي کنند

 

که از نظر بصری هم باشکوه هست و بازی هاي بازیگران هم سرگرم کننده هست. فیلمنامه درست مانند بقیه خوانش هاي مدرن از افسانه هاي قدیمی رویکرد روانشناسانه اي گزینش کرده هست.

 

* دن کالاهان «درپ – ۴۵ از ۱۰۰»: این اثر اخیر دیزنی نسخه بارها روایت شده داستانی هست که حالا بیل کاندون کارگردانی اش کرده و چیزی هم به آن اضافه نکرده هست. فیلم راکه مشاهده نمایید به نظرتان مي رسد سرسری و با بی مبالاتی ساخته شده. برای تعداد زیادی از نقش هاي کلیدی فیلم، بازیگران غلطی گزینش شده اند که وقتی برای نقش شان تقلا مي کنند همۀ چیز بدتر مي شود.

 

لوگان «Logan»

کارگردان: جیمز منگولد

امتیاز در متاکریتیک: ۷۷ از ۱۰۰

 

خلاصه داستان: در آینده نزدیک لوگان خسته و دلزده از پروفسور ایکس در مرز کشور مکزیک مراقبت مي کند. لوگان تلاش دارد که از جهان و میراثش خودش را مخفی کند اما با آمدن تازه واردی که تحت تعقیب نیروهای تاریکی هست همۀ چیز عوض مي شود.

فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی 2017نظر منتقدان

* شری لیندن «هالیوود ریپورتر- ۸۰ از ۱۰۰»: فیلم به نرمی و یکپارچکی میراث اسطوره شناسی مارول را با اسطوره شناسی غرب ترکیب کرده هست. جیمز منگولد فیلم موثری ساخته که هم موجز هست و هم سرپا و یکی از دلایلش هم هیو جکمن هست که در نقش یک قهرمان لجباز و در عین حال از هم پاشیده نکات ظریف و دقیقی را در بازی اش رعایت مي کند.

 

برای طرفدارانی که نسخه کمیک بوک را حفظ میباشند این بخش از سری فیلمهای «ولورین» اثبات مي کند که مي تواند از نظر احساسی هم راضی کننده باشد.

 

* استفانی زاخارک «تایم – ۴۰ از ۱۰۰»: این فیلم اکثر از هر چیزی کسل کننده و ملال آور و ناخوشایند هست. مایه شرمندگی بازیگران و عواملی هست که در آن حضور دارند. جکمن تمام تلاش اش را در فیلم مي کند. فیلم به طرز غمناکی نیهیلیستی هست. به نظر مي رسد فیلمنامه نویسان دچار همان ناامیدی بعد از انتخابات شده اند که برای خیلی ها در ابتدای سال ۲۰۱۷ رخ داده هست!

 

فیلم بتمن لگو «The Lego Batman Movie»

کارگردان: کریس مک کی

امتیاز در متاکریتیک: ۷۵ از ۱۰۰

 

خلاصه داستان: بروس وین باید با مظنونین همیشگی که مي خواهند قدرت را در گاتهام به دست بگیرند مبارزه کند.

فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی 2017

نظر منتقدان

* آلونسو دورالد «درپ – ۸۵ از ۱۰۰»: نخستین چیزی که مي شود درمورد «بتمن لگو» گفت این هست که بسیار هیجان انگیز و مدرن، ماهرانه و به طرز خارق العاده اي بامزه و سرگرم کننده هست. جهان پلاستیکی لگوها بار دیگر تبدیل به کنایه اي از دنیای حقیقی شده هست و اینکار را خیلی هوشمندانه هم انجام داده. این فیلم کودکانه اما پیچیده اي هست که تناقض هاي آن مي تواند مغزتان را منفجر کند.

 

الیور لیتلتون «پلی فهرست – ۵۸ از ۱۰۰»: خدا مي داند که ژانر ابرقهرمانی مي تواند بامزه باشد اما از مشاهده این فیلم ها دیگر اعصاب و روان مان به هم ریخته. این انیمیشن مي توانست این ژانر را بامزه کند اما نمیتوانم جلوی احساسم را بگیرم و بگویم که این موقعیتی هست که از دست رفته.

 

برو بیرون «Get Out»

کارگردان: جوردن پیل

امتیاز در متاکریتیک: ۸۴ از ۱۰۰

 

خلاصه داستان: پسر جوان آفریقایی – آمریکایی با خانواده اسرارآمیز سفیدپوست نامزدش ملاقات مي کند.

فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی 2017

نظر منتقدان

* پیتر دبروج «ورایتی – ۹۰ از ۱۰۰»: مخلوطی از هجویه نژادی با ژانر وحشت که تاثیری قدرتمند دارد. این فیلم نقادانه اجتماعی شبیه یک بمب هست آن هم از یک کارگردان فیلم اولی به نام جوردن پیل که اثبات مي کند به گونه مثبتی سر نترسی دارد. فکر کنید فیلم «چه کسی برای شام مي آید؟» با “زنان استپفورد” مخلوط شده باشد.

 

دختر سفیدپوستی پسر سیاهپوست را به منزل مي برد و همه ي به او خوشامد مي گویند در حالی‌که رازهای تاریکی را پشت صورت هاي شان مخفی کرده اند.

 

* جاشوا راسکوف «تایم اوت نیویورک – ۶۰ از ۱۰۰»: یک فیلم وحشت که این قدرت را دارد به تماشاگرش پوزخند تمسخرآمیزی بزند و یکی از برترین فیلمهای ژانر یعنی «آن ها زندگی مي کنند» جان کارپنتر را به سخره بگیرد. این فیلم اکثر اثری مفرح درمورد تفاوت نژادی هست تا اینکه بتواند ما را به حد مرگ بترساند.

 

کونگ، جزیره مجسمه «Kong Skull Island»

کارگردان: جوردن وویت رابرتز

امتیاز در متاکریتیک: ۶۲ از ۱۰۰

 

خلاصه داستان: یک تیم از دانشمندان، جزیره ناشناخته اي را کشف مي کنند که تحت سلطه کینگ کونگ هست.
فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی 2017نظر منتقدان

* تاد مک کارتی «هالیوود ریپورتر – ۸۰ از ۱۰۰»: این بازگشت سرگرم کننده یکی از غول آساترین دیوهای سینماست که در طول تاریخ سینما توانسته دوامش را حفظ کند. فیلم دو ساعت هست اما طوری مي گذرد که فکر مي کنید ۹۰ دقیقه هست. دستاورد فیلم رسیدن به تعادلی میان اکشن خشن، یک جور شوخ طبیعی و تازگی در این ژانر هست.

 

* پیتر بردشاو «گاردین – ۲۰ از ۱۰۰»: این فیلم فانتزی سردرگم و کسل کننده قرار هست شبیه داستان هاي کینگ کونگ به نظر برسد اما ترکیب بی مزه اي از «پارک ژوراسیک» و «اینک آخرالزمان» شده که مقداری جلوه هاي بصری عجیب و غریب هم به آن اضافه کرده اند.

 

شکاف «Split»

کارگردان: ام. نایت شیامالان

امتیاز در متاکریتیک: ۶۲ از ۱۰۰

 

خلاصه داستان: سه دختر توسط مردی دزدیده مي شوند. آن ها مي خواهند از دست این مرد ۲۳ شخصیتی خلاص شوند.

فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی 2017نظر منتقدان

*- بریت هیس «اسکرین کراش – ۸۰ از ۱۰۰»: اگرچه شیامالان هر از چند گاهی قدرتش را به رخ مي کشد اما باید گفت این فیلم آخرش متمرکزترین و تاثیرگذارترین اثری هست که در طول این سال ها ساخته. با یک هسته مرکزی که از نظر احساسی موحش و تکان دهنده هست. مک آوی بازی حیرت انگیزی در فیلم دارد که مجذوب تان مي کند.

 

* مایندی وایر «۵۰ از ۱۰۰»: فیلم شیامالان به کمک بازی مک آوی از کسل کننده شدن نجات پیدا مي کند. شیامالان تلاش کرده برند خودش را زنده کند اما تلاش اش برای بازگشت کافی نبوده هست.

 

بچه رییس «Boss Baby»

کارگردان: تام مک گرث

امتیاز در متاکریتیک: ۵۰ از ۱۰۰

 

خلاصه داستان: یک بچه کوچک با کت و شلوار با برادر ۷ ساله اش تصمیم دارند یک تیم مدیریتی را نجات بدهند

فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی 2017نظر منتقدان

* مایکل رختشافن «هالیوود ریپورتر – ۸۰ از ۱۰۰»: کلماتی مانند مبدعانه و الهام بخش خیلی کم برای انیمیشن هایي که هر سال در مولتی پلکس ها به نمایش در مي آیند به کار برده مي شود اما انیمیشن «بچه رییس» اثبات مي کند چیز تازه اي دارد که شایسته این صفات هست.

 

* ایان فریر «امپایر – ۴۰ از ۱۰۰»: «بچه رییس» روی انرژی زیادی که دارد، بالا مي پرد اما در نهایت کارگردان نتوانسته آن را نظارت کند. برخی قسمت هاي فیلم ایده هاي طنز دارد. خجالت آور هست که فیلم اینقدر شلوغ و بی سر و ته هست که برای پیدا کردن این قسمت ها باید خیلی دنبال شان بگردید.

 

سرنوشت خشمگین «The Fate of Furious»

کارگردان: اف. گاری گری

امتیاز در متاکریتیک: ۵۶ از ۱۰۰

 

خلاصه داستان: یک زن مرموز دام را فریب مي دهد و وی را به دنیای تروریسم و خیانت به کسانی مي کشاند که آدم هاي نزدیک زندگی او میباشند.

فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی 2017

نظر منتقدان

* کیمیر مایرز «پلی فهرست – ۸۳ از ۱۰۰»: تقریبا غیرممکن هست که این فیلم را دوست نداشته باشید. فیلم دقیقا به همان چیزی مي رسد که هدف این سری فیلم ها بوده هست. به طرز موفقیت آمیزی قسمت رضایت بخشی ذهن تان را روشن مي کند و از تمام امکاناتش برای تولید یک اکشن خوشگل بهره گیری مي کند.

 

* دن کالاهان «درپ – ۴۰ از ۱۰۰»: این فیلم فقط یک سکانس قابل اشاره دارد. همین و بس. خودرو ها با هم مسابقه مي گذارند و در هوا پرواز مي کنند. مخاطبان این فیلم برای مشاهده بازیگرانی از نژادهای گوناگون به سینما نمی‌روند بلکه مي روند تا جنگ خودرو ها را ببینند.

 

جان ویک، فصل دوم «John Wick, Chapter Two»

کارگردان: چاد استالسکی

امتیاز در متاکریتیک: ۷۵ از ۱۰۰

 

خلاصه داستان: بعد از بازگشت به جهان جرم و جنایت برای جبران بدهی هایش، جان ویک کشف مي کند که زندگی اش را روی چه چیزهایی قمار کرده هست.

فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی 2017نظر منتقدان

* اریک کوهن «ایندی وایر – ۸۳ از ۱۰۰»: در ژانر بیرحمانه و مشتاق برای راضی کردن تماشاگران “جان ویک” فرصت مناسبی هست که مخاطبانش به آن چه مي خواهند برسند. همان خشونت ژانر را نگاه مي دارد و آن قدر همۀ چیز به اندازه هست که طرفدارانش را راضی کند.

 

* ادوارد داگلاس «نیویورک دیلی نیوز – ۴۰ از ۱۰۰»: اگر شما فیلم اصلی را دوست دارید احتمالا اهمیت زیادی به سکانس هاي زیادتر از حد معمول اغراق شده نمی‌دهید در غیر این صورت باید گفت که ویک در واقع در این قسمت خودش را آتش زده هست!

 

تکاوران قدرت «Power Rangers»

کارگردان: دین ایزراییلیت

امتیاز در متاکریتیک: ۴۴ از ۱۰۰

 

خلاصه داستان: گروهی از دانش آموزان دبیرستان که توانایی هاي منحصر به فردی دارند، قدرت شان را جمع مي کنند تا جهان را نجات بدهند.

فهرست پرفروش ترین فیلم های سینمایی هالیوودی 2017

نظر منتقدان

به گزارش پارس ناز  جاستین لوی «هالیوود ریپورتر – ۷۰ از ۱۰۰» کارگردان بر زمینه تجربیاتی که خودش از ژانر علمی تخیلی در دوره نوجوانی داشته توانسته تعداد زیادی کاراکتر پیچیده را مانند یک رهبر ارکستر هدایت کند و تکنولوژی این فرصت را هم در اختیارش گذاشته که تنش دراماتیک ایجاد کند.

 

رابی کالین «تلگراف – ۳۰ از ۱۰۰» فیلم پایان بندی زشت و دور از درک و فهمی دارد که انگار با مشت توی صورت مخاطب مي کوبد. اگر حتی یک نمای درست حسابی در این فیلم وجود داشته باید بگویم که من آن را از دست داده ام.

 

 

پرفروش ترین فیلم های سال ۲۰۱۷ را بشناسید/از “نگهبانان کهکشان ۲ …www.mizanonline.ir/…/پرفروش-ترین-فیلم-های-سال-۲۰۱۷-را-بشناسیداز- نگهبانان-کهکشان-۲-تا-نسخه-تازه-ترنسفورمرز-عکس ۱۵ ژانويه ۲۰۱۷ … گزارش میزان از سینمای هالیوود؛ … در این میان خبرگزاری میزان به انتشار فهرست
پرفروش ترین فیلم های سال ۲۰۱۷ پرداخته است. … اولین بخش فیلم سال ۲۰۱۴ اکران
شد و پانزدهمین اقتباس سینمایی از کتابهای مصور مارول است. پرفروش …
فهرست پرفروشترین فیلمهای تاریخ – ویکیپدیا، دانشنامهٔ آزادhttps://fa.wikipedia.org/wiki/فهرست_پرفروشترین_فیلمهای_تاریخ تمامی فیلمهای هری پاتر و سری فیلمهای سرزمین میانهٔ پیتر جکسون در فهرست … از
شرکت دیسی و فیلمهای مارول مانند مرد عنکبوتی و مردان اکس و فیلمهای دنیای
سینمایی … با فروش بیش از ۲٫۸ میلیارد دلار، آواتار پرفروشترین فیلم تاریخ است.
…… The Hollywood Reporter. … “More Disney Fun and Games With 'Toy Story 4'
in 2017”.
مهم ترین فیلم های سال ۲۰۱۷ + تصاویر – نمناکnamnak.com/مهم-ترین-فیلم-های-۲۰۱۷٫p36321   Rating: 3.8 – ۶۱ reviews8 سپتامبر ۲۰۱۶ … سال ۲۰۱۷ یکی از مهم ترین دوره های اکران فیلم های مهم سینمایی است، در ادامه … چند
ملیتی و قدرتمند با نام اوکجا بردارد، شرکتی که عوامل آن بهترین دوست او را به …. زن
این سال های هالیوود اسکارلت یوهانسون به احتمال زیاد با درخشش قابل ملاحظه ای … آنمهم
ترین فیلم های سال ۲۰۱۷ + تصاویرفهرست کامل فیلم های پرفروش سال …
۱۰ تا از پرفروشترین فیلمهای تاریخ سینمای جهان! | عجیبترینhttps://www.ajibtarin.com/…/فیلم-پرفروشترین-تاریخ-سینما-جهان/   Rating: 3.7 – ۷ votes14 مارس ۲۰۱۷ … به خاطر تأثیر دراز مدت تورم، پرفروشترین فیلمهای تاریخ عموماً …
Mon, Ordibehesht 4مرگ مکس فون لائو …Tue, Ordibehesht 5تولد ولفگانگ ارنست …Wed, Ordibehesht 6تولد آرنو الن پنزیاس …فیلم های سینمایی ۲۰۱۷https://www.webgardha.com/481271/فیلم-های-سینمایی-۲۰۱۷ ۴ سپتامبر ۲۰۱۶ … فیلم های سینمایی ۲۰۱۷ هالیوودی چه زمانی اکران خواهند شد؟ … در فیلم سینمایی ناهمتا
۳ که قطعا این فیلم هم یکی از بهترین فیلم های سینمایی ۲۰۱۷ …
لیست ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ ﻓﯿﻠﻢهای ۲۰۱۷ – از xXx تا جهان زیرین! – مغناطیس نیوزmg-news.ir/2017/03/03/2017-bestselling-movies/ 3 مارس ۲۰۱۷ … پرفروش ترین فیلم های ۲۰۱۷٫ باکس آفیس سینما و تلویزیون. لیست ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ
ﻓﯿﻠﻢهای ۲۰۱۷ – از دیو و دلبر تا سرنوشت خشمگین! اسفند ۱۳, ۱۳۹۵ …
پرفروش ترين فيلم هاي کمدی دنیا (عکس) – تالابwww.talab.org/art/cinema/bestsellers-comedy.html این فیلم ها رکورد پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای کمدی را شکسته اند … ۲۰
تا از بهترین بازیگران مرد در تاریخ سینمای جهان و هالیوود … با احتساب تورم امروزي
فروش اين فيلم به ۷۰۰ ميليون دلار مي رسد و در راس فهرست پرفروشترين فيلمهاي
كمدي … كامرون دياز» روي پرده سينما ها رفت و به فروش موفق ۳۶۹ ميليون دلاري دست
يافت.
موردانتظارترین فیلم های ۲۰۱۷ از نگاه زومجی – زومجیwww.zoomg.ir/2017/1/20/…/most-anticipated-movies-of-2017/ 24 ژانويه ۲۰۱۷ … موردانتظارترین فیلمهای ۲۰۱۷ از نگاه زومجی چه هستند؟ … را کنار گذاشتیم و فقط روی
آثار گرانقیمت استودیوهای هالیوودی تمرکز کردیم. … اما قبل از اینکه به برترینها
برسیم، بگذارید از فیلمهایی که موفق به حضور در فهرست نهایی نشدند بگویم. ….
داونی جونیور و دنیای سینمایی مارول، به یکی از پرفروشترین فیلمهای …
فهرست اکران فیلمهای سینمایی پرفروش سال جدید میلادی | Euronewsfa.euronews.com/2017/…/the-new-sequels-set-to-be-released-in-the-movie- world-in-2017 10 ژانويه ۲۰۱۷ … فیلم «رزیدنت ایول» یا «شیطان مقیم» موفقترین اقتباس سینمایی از یک بازی
کامپیوتری است که بر اساس گیم شرکت ژاپنی کاپ کام (Capcom) …
۵۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۶ به انتخاب گوگل – روزیاتوrooziato.com/139543491/فیلم-های-برتر-۲۰۱۶/ فیلم دیدن یکی از بهترین و محبوب ترین سرگرمی ها به شمار می رود. بسیاری از ما،
وقت زیادی را به دیدن سریال ها یا فیلم های سینمایی اختصاص می دهیم و همواره به دنبال …
مروری بر ۱۵ فیلم برتر سال ۲۰۱۶ – دیجی کالاhttps://www.digikala.com/…/مروری-بر-۱۵-فیلم-برتر-سال-۲۰۱۶/ ۱ ژانويه ۲۰۱۷ … هالیوود عاشق فیلمهایی است که دربارهی هالیوود ساخته میشوند؛ سینما دوستان …
فیلمهای آمریکایی عاشق قانونشکنان و خلافکاران خود هستند، اما بهترین …
فهرست پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینما – نارون مگwww.narvanmag.com/?p=993 1 فوریه ۲۰۱۶ … فهرست پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینما با در نظر گرفتن تورم منتشر شد و
فیلم برباد رفته بیشترین میزان فروش تاریخ سینما را به خود …
معرفی پرفروش ترین فیلم های هالیوودی سال ۲۰۱۷iniesta.ir/search/?q…پرفروش+ترین+فیلم+های+هالیوودی…۲۰۱۷ معرفی پرفروش ترین فیلم های هالیوودی سال ۲۰۱۷ … در ادامه اکران خود در سینماهاي
آمریکا به رتبه پنجم پرفروشترين فيلمهاي مستقل در سال ۲۰۱۷ راه یافت. …. به
ترتیب در فهرست پرفروشترين آلبومهاي موسیقی سایت بیپ تونز beeptunes.com
در سال …
پرفروش ترین فیلم های سال ۲۰۱۶ کدامند؟ – سخت افزارwww.sakhtafzarmag.com/اخبار…/پرفروشترین-فیلمهای-سال-۲۰۱۶   Rating: 5 – ۵ votes18 دسامبر ۲۰۱۶ … ۲۰۱۶ سال بسیار خوبی برای کمپانی فیلم سازی والت دیزنی بود. ۵ فیلم از ۱۰ فیلم
پرفروش دنیا توسط این کمپانی توزیع شده اند. این در حالیست …
لیست پرفروش ترین فيلم هاي کمدی هالیوود (+عکس) – پریکwww.parik.ir/لیست-پرفروش-ترین-فيلم-هاي-کمدی-هالیوود/۱۹۷۵۶ ۳۱ مارس ۲۰۱۷ … فهرست مهیج پرفروش ترين فيلم هاي ترسناک تاريخ ، اگر بخواهيم …. بهترین فیلم
های کمدی تاریخ سینما سینمای هالیوود , اخبار بازیگران , شهر ارواح …. ۰٫۹۰ http://www.
pcparsi.com/الهام-عرب-مدل-ایرانی-۵۵۱۱۳٫html 2017-02-28 daily …
فهرست مهیج پرفروش ترين فيلم هاي ترسناک تاريخ – پارس نازwww.parsnaz.com/list-of-highest-grossing-films-of-the-horror-thriller.html فهرست مهیج پرفروش ترين فيلم هاي ترسناک تاريخ ، اگر بخواهيم پرفروش … اولين
فيلم عمده هاليوودي نايت شيامالان و به واقع بهترين کار اين هندي مبتکر، … «من مرده ها
را مي بينم» به سرعت به يکي از معروف ترين عبارات در تاريخ سينما تبديل شد.
پرفروشترین فیلمهای سال ۲۰۱۵ – برترین هاwww.bartarinha.ir/fa/news/…/پرفروشترین-فیلمهای-سال-۲۰۱۵ ۱ فوریه ۲۰۱۶ … به نظرتان پرفروشترین فیلمهای سال ۲۰۱۵ در جهان، چه فیلمهایی هستند؟ … فهرست
پرفروشترین فیلمهای سال۲۰۱۵ … بنابراین، اگر بخواهیم ببینیم مردم عادی سالانه
برای دیدن چه چیزهایی به سینما میروند باید به چه منبعی سر بزنیم؟ … دههها انتظار روی
پردهی سینماها رفت که کیلومترها فراتر از اکشنهای معمول هالیوودی بود.
جدیدترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (۳) – برترین هاwww.bartarinha.ir/fa/…/جدیدترین-فیلم-های-سینمایی-دنیا-اینجاست-۳ ۳ مارس ۲۰۱۶ … بنابراین می توانید موثق ترین اخبار در مورد فیلم های مورد علاقه خود و ستاره هایی که
قرار است در … این فیلم قرار است روز هشتم جولای ۲۰۱۶ روی پرده سینماهای دنیا برود.
…. و همزمان با “اپیزود هشتم جنگ ستارگان” (Star Wars: Episode VIII) در روز ۱۵ دسامبر
۲۰۱۷ اکران نمی گردد. …. بهترین و پرستاره ترین سریال های ۲۰۱۶٫
«فروشنده» به رتبه پنجم پرفروشترین فیلمهای مستقل ۲۰۱۷ رسیدwww.ion.ir/news/207775.html 5 روز پیش … «فروشنده» به رتبه پنجم پرفروشترین فیلمهای مستقل ۲۰۱۷ رسید … ایران آنلاین /
نشریه سینمایی «ایندیوایر» در گزارشی به معرفی پرفروشترین فیلمهای مستقل
حال حاضر در … در این فهرست پس از فیلم «فروشنده» که جایگاه پنجم را به خود
اختصاص داده است، … خانم بازیگر هالیوود در جایگاه داوران جشنواره کن نشست …
معرفی ترسناک ترین فیلمهای ده سال اخیر + عکس – جهان آنلاینjahanonline.net/ترسناکترین-فیلمها.html ترسناک ترین فیلمهای ده سال اخیر , «وحشت» ، از پربیننده ترین و هیجان
انگیزترین ژانرهای سینمایی است، … ماجرای این فیلم سینمایی در یک یتیم خانه
تیره و تاریک می گذرد. …. که استیفن کینگ ثابت کرده داستان های او درونمایه بی
نظیری برای تبدیل شدن به فیلم های پرفروش دارند. … jahanonline.net © ۲۰۱۷ | All
Rights Reserved.
پرفروشترین فیلمهای سال ۲۰۱۶ – نقد فارسیwww.naghdefarsi.com/hollywood-news/17083—-2016.html 25 دسامبر ۲۰۱۶ … سال ۲۰۱۶ میلادی با ادامه فروش چشمگیر فیلمهای در عصه جهانی و ثبت رکوردهای … در
مکان دوم پرفروشترین محصولات سینمایی سال ۲۰۱۶ انیمیشن «در … بدین ترتیب
چهار فیلم اول در فهرست ۱۰ فیلم پرفروش سال همگی از محصولات … جنجالیترین
خبرهای هالیوود در سالی که گذشت · پرکارترین بازیگران هالیوود در سال ۲۰۱۶ …
آمار پرفروش ترین فیلم های سینمایی ۹۵ :: جدید ۹۶ ۲۰۱۷ – نکافان – بلاگnekafun.blog.ir/post/Statistics-grossing-movies-95 آخرین آمار فروش فیلم های اکران نوروز ۹۵ – شبکه خبر فهرست پرفروشترین فیلمهای
تاریخ پرفروش ترین فیلم ها در ایام نوروز ۹۵ لیست پرفروش ترین فیلم های سینما …
معرفی و پیش بینی فروش مهمترین فیلم های تابستان ۲۰۱۶ هالیوود …moviemag.ir/…/13623-معرفی-و-پیش-بینی-فروش-مهمترین-فیلم-های- تابستان-۲۰۱۶-هالیوود-قسمت-اول در این گزارش به بررسی فیلم های مهم تابستان سال ۲۰۱۶ هالیوود و پیش بینی فروش
آنها می پردازیم. … البته محبوبیت این پرندگان دوست داشتنی که اولین بار رنگ پرده
سینما را می بینند برگ برنده آن خواهد بود. … برایان سینگر وعده داده که با بهترین و
عمیق ترین فیلم از سری افراد ایکس طرف خواهیم بود. …. بازآوری فهرست دیدگاهها
گزارش فروش فیلم (جهان)www.khabaronline.ir/tags/3584/گزارش-فروش-فیلم-(جهان) در هفتهای که «بتمن لگویی» پرفروشترین فیلم سینمای آمریکا بود، فروش … وقتی
تماشاگران به ستارههای هالیوود پشت کردند / غرش دوباره «جنگ ستارگان» در آمریکا …
در غوغای اکران محدود فیلمهای مدعی جوایز سینمایی و رکوردشکنی موزیکال «لالا …
جایزه جشنواره پکن برای گلاب آدینه · قدرقدرتها در فهرست ردصلاحیت شورای شهر چه …
سی فیلم پرخرج و پرفروش تاریخ سینمای هالیوود – پرشین استارwww.persian-star.org/hollywood/ فیلمهای پرفروش هالیوودی، معمولاً پرخرج ترین فیلمها هم هستند. چراکه برای ساخت یک
فیلم موفق، بودجه بالا هم لازم است … لیست زیر ۳۰ فیلم پرخرج تاریخ هالیوود …
بهترین فیلم های کمدی جهان – تاپ لیستtoplist.ir/بهترین-فیلم-های-کمدی-جهان/ اینجا ده مورد از بهترین فیلم های کمدی جهان در تاریخ سینما را معرفی کرده ایم، البته
بسیاری از فیلم های دیگری نیز هستند که اینجا نوشته نشده اند، اما در تمام فهرست های
 …
فروشنده؛ پنجمین فیلم مستقل پرفروش ۲۰۱۷ – دنیای اقتصادdonya-e-eqtesad.com/news/1097695 4 روز پیش … دنیای اقتصاد: فیلم سینمایی «فروشنده» هر روز برگ تازه ای از رکوردهایش … در مکان
نخست پرفروشترین فیلمهای مستقل سال ۲۰۱۷ قرار گرفته و پس از آن نیز … در این
فهرست پس از فیلم «فروشنده» که جایگاه پنجم را به خود اختصاص …
پرفروشترین فیلمهای سینمایی امسال – سایت خبری تحلیلی تابناك …www.tabnak.ir/fa/news/…/پرفروشترین-فیلمهای-سینمایی-امسال ۹ نوامبر ۲۰۱۶ … فیلم فریدون حسن پور چه داشته که توانسته این چنین بفروشد تا منصور سهراب پور
دو فیلم در فهرست پرفروش ها در شش ماه اول داشته باشد و فیلم دهم …
بـیـسـت » پرفروش ترین فیلم های هالیوود ۲۰۱۶۲۰ist.com/پردرآمدترین-فیلم-های-هالیوود-۲۰۱۶/ ۵ ژانويه ۲۰۱۷ … پرفروش ترین فیلم های هالیوود ۲۰۱۶٫ … من هم گفتم: نزدیکترین سینما به اینجا یه
فیلم از اکبر عبدی نشون میده، بریم ببینیم؟ گفت: بریم.!!!!!!!! ۶۰.
ایرانیان آنلاین لیست پرفروش ترین فیلم های کمدی هالیوود (+عکس)onlineiranian.ir/post/…/پرفروش-ترین-فيلم-هاي-کمدی-هالیوود ۱۴ مارس ۲۰۱۷ … لیست پرفروش ترین فیلم های کمدی هالیوود (+عکس) … و با بازی « کامرون دیاز» روی
پرده سینما ها رفت و به فروش موفق ۳۶۹ میلیون دلاری دست یافت.

مطالب مشابه

ارسال نظر


Esmer guzeli cok sex bir hatun olan Emma is gorusmesi yapmak icin Chadin ofisine porno gitmisti ama adamin derdi bu guzel kadini sIkmekten baska bir xvideos sey degildi Kadinla sohbet etmeye basladi ve onun cok guzel oldugunu eger porno izle kendisini memnun ederse de onu ise alacagini soyledi Adrian doyumsuz porno izle bir karisi oldugu icin cok memnundu cunku her istediginde karisi liseli porno ile seks yapabiliyordu Yine bir gun isten eve geldiginde de cok azgin bir xhamster durumdaydi ve karisinin elinden tutarak hemen yatak odasina goturdu ve onun yataga porno yatirarak guzel amini yalamaya basladi Hatun bundan cok zevk aliyordu